همراه ما باشید

ماجرای حکم جلب مدیرعامل باشگاه استقلال چیست؟

ماجرای حکم جلب مدیرعامل باشگاه استقلال چیست؟

پیروزی نیوز - ماجرای حکم جلب مدیرعامل باشگاه استقلال چیست؟

با بالا گرفتن اختلافات بین کارگزاران سابق و فعلی، مدیرعامل باشگاه استقلال با شکایت از کارگزار سابق خود مواجه شده است.

به گزارش پرسپولیس نیوز، در حالی که استقلالی‌ها به شدت به دنبال تهیه کردن مبلغی در حدود ۱۶ میلیارد تومان برای پرداخت به بویان و شفر هستند تا خطراتی مثل کسر امتیاز، بسته شدن پنجره نقل و انتقالات و سقوط به دسته پایین‌تر آنها را تهدید نکند، متوجه می‌شوند احتمال صادر شدن حکم جلب احمد سعادتمند برای امروز وجود دارد.

در چند روز اخیر،‌ اختلافات کارگزار قبلی و فعلی باشگاه استقلال به مهم‌ترین مساله باشگاه تبدیل شده است. این اختلاف به جایی رسیده که باشگاه استقلال برای درآمدزایی‌اش، به خاطر کارگزار قبلی به مشکل خورده است. احمد سعادتمد در خصوص کارگزار سابق استقلال ادعا کرده که این کارگزار یک ریال هم به باشگاه پرداختی نداشته است. او در این باره اظهارکرد:‌ باشگاهی که باید قرارداد بازیکنان و کادر فنی را بدهد و برای هر مسابقه باید حدود ۱۳۰ میلیون تومان هزینه کند و برای تمرینات، پرواز و سایر موارد هزینه کند،‌ طی قراردادی،‌ درآمدزایی باشگاه را به این شرکت می‌سپارد و ریالی برای این باشگاه درآمد نداشته، چرا باید با این شرکت ادامه همکاری دهد؟

این مساله باعث شده است تا مدیرعامل استقلال با کارگزار دیگری به تفاهم‌ برسد و این اتفاق باعث شد کارگزار قبلی باشگاه از احمد سعادتمند به خاطر تفاهم‌نامه جدید با کارگزار جدید شکایت کند. در شکایتی که کارگزار اول طرح کرده به احمد سعادتمند ۵ روز فرصت حضور در شعبه بازپرسی داده شده بود که با پایان یافتن این فرصت (روز پنجشنبه گذشته)، احتمال صدور حکم جلب وی وجود دارد.

 

این اتفاقات در شرایطی به وقوع پیوسته که باشگاه استقلال با دو ضرب‌الاجل از سوی فیفا برای پرداخت مطالبات بویان و شفر مواجه است و باید حدود نهصد هزار دلار برای پرداخت به این دو طلبکار تهیه نماید.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه