همراه ما باشید

بلاتکلیفی نفت مسجدسلیمان پس از پایان اردوی تهران

بلاتکلیفی نفت مسجدسلیمان پس از پایان اردوی تهران

پیروزی نیوز - بلاتکلیفی نفت مسجدسلیمان پس از پایان اردوی تهران

با پایان اردوی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در تهران، تکلیف نفتی‌ها برای ادامه تمرینات در مسجدسلیمان روشن نیست.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز، تمرینات تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در تهران پیگیری می‌شود و نفتی‌ها عصر امروز (شنبه) پس از یک روز استراحت، مراحل آماده‌سازی خود را دنبال می‌کنند.

 

نفتی‌ها تا روز ۲۷ خرداد در تهران می‌مانند و سپس دو روز استراحت خواهند کرد. آنها در این مدت، در دیداری تدارکاتی به مصاف پارس جنوبی می‌روند و صحبت‌هایی مبنی بر بازی دوستانه این تیم برابر ملوان بندرانزلی هم مطرح شده است.

 

با نامه وزیر نفت به باشگاه نفت مسجدسلیمان مبنی بر عدم اجازه این وزارتخانه برای کمک به تیم فوتبال این باشگاه و اینکه شاگردان مهدی تارتار نمی‌توانند از امکانات وزارت نفت استفاده کنند، زردپوشان برای ادامه تمرینات خود در بلاتکلیفی به سر می‌برند. زمین تمرین و خوابگاه سکونت اعضای تیم نفت مسجدسلیمان تحت مالکیت وزارت نفت قرار دارد و آنها نمی‌توانند از آن استفاده کنند. مشخص نیست که نفتی‌ها حتی بتوانند به خاطر این مشکل، از حریفان خود در مسجدسلیمان میزبانی کنند یا خیر.

 

خبر دیگر از نفتی‌ها، مصدومیت حامد نورمحمدی است. قوزک پای مدافع نفتی‌ها متورم شده و به یک هفته استراحت نیاز دارد. عباس عسگری هم که اوایل فصل دچار مصدومیت شدیدی شد و گفته می‌شد که این فصل را از دست می‌دهد، به تمرینات نفت بازگشته است. علاوه بر مشکل تیم نفت مسجدسلیمان در استفاده از امکانات وزارت نفت، ممکن است این تیم به دلیل شیوع ویروس کرونا هم نتواند در مسجدسلیمان به مصاف رقبای خود برود. به احتمال فراوان در صورت بروز این مشکل، نفتی‌ها در ورزشگاه شهدای فولاد در اهواز از حریفان خود میزبانی خواهند کرد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه