همراه ما باشید

فتحی از مدیرعامل استقلال شکایت کرد

فتحی از مدیرعامل استقلال شکایت کرد

پیروزی نیوز - فتحی از مدیرعامل استقلال شکایت کرد

مدیرعامل سابق استقلال از احمد سعادتمند مدیرعامل کنونی این باشگاه شکایت کرد.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز، چندی پیش بود که احمد سعادتمند پیرامون دستمزد امیر حسین فتحی در استقلال مصاحبه ای انجام داد که البته مدیرعامل پیشین این باشگاه واکنشی به این صحبت نداشت. با این وجود، با گذشت مدتی از مصاحبه مدیرعامل باشگاه استقلال،امیر حسین فتحی از احمد سعادتمند شکایت رسمی انجام داده و خواستار توضیحات وی به دادگاه شده است.

 

فتحی با توجه به اینکه سعادتمند در یک گفت و گو روی حقوق دریافتی وی تاکید کرده از مدیرعامل کنونی این باشگاه شکایت کرده و خواستار رسیدگی قضایی به این بحث شده است. پیش از این کامران منزوی در گفت و گویی رادیویی اعلام کرد که در مورد حقوق دریافتی فتحی اشتباه شده و رقم مطرح شده صحت ندارد و به همین دلیل از مدیرعامل سابق استقلال عذرخواهی هم کرد.

 

فتحی در این باره و اینکه علی جباری ادعا کرده وی از باشگاه حقوق ۲۵ میلیون تومانی دریافت می‌کرده هم گفته این نشر اکاذیب است و دیدید که خود آقای منزوی در مصاحبه رسمی اعلام کرد در این زمینه اشتباه کرده است. البته چون احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال این عدد و رقم را اعلام کرده و در این زمینه مرتکب نشر اکاذیب شده بنده ناگزیر شدم از او شکایت کنم تا او در این مورد در دادگاه توضیح بدهد.او باید توضیح بدهد که آیا فتحی چنین رقمی در استقلال می گرفته یا خیر؟ این صحبت سعادتمند به زبان ها افتاده و ملاک قضاوت علیه من شده است. همه به استناد این صحبت غلط و مغرضانه علیه من صحبت می کنند درحالی که صراحتا می گویم فتحی یک سوم این عدد را هم به عنوان حقوق از باشگاه دریافت نکرده است. اسناد حقوق های پرداختی به من در باشگاه ثبت است ولی دوستان آنقدر بداخلاقی می کنند که حتی حاضر نیستند به خاطر حرف غلطی که به مردم زدند عذرخواهی کنند.در این بین هم عده ای معلوم الحال هم سوء استفاده کرده و با صحبت غلط آقای سعادتمند علیه بنده مصاحبه می کنند.

 

گفتنی است سعادتمند امروز برای حل مشکلاتش با کارگزاری آریا برتر راهی دادگاه خواهد شد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه