همراه ما باشید

اسماعیل حلالی:هر بازی برای پرسپولیس حکم فینال را دارد/ دلال‌ها می‌دانند به چه کسانی پیشنهاد بدهند

اسماعیل حلالی:هر بازی برای پرسپولیس حکم فینال را دارد/ دلال‌ها می‌دانند به چه کسانی پیشنهاد بدهند

پیروزی نیوز - اسماعیل حلالی:هر بازی برای پرسپولیس حکم فینال را دارد/ دلال‌ها می‌دانند به چه کسانی پیشنهاد بدهند

پیشکسوت و سرمربی سابق تیم امید پرسپولیس گفت: به احتمال خیلی زیاد پرسپولیس قهرمان لیگ امسال خواهد بود اما باید بازی به بازی با تمرکز بالا برویم چون هر دیدار حکم فینال را دارد.

به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از برنا، اسماعیل حلالی، پیشکسوت و سرمربی سابق تیم امید پرسپولیس، در خصوص فوتبال کشور بیان کرد: امسال یک آکادمی فوتبال در رده‌های ۶ تا ۱۸ سال راه‌اندازی کردم و هنوز برای حضور در تیم‌ها هیچ تصمیمی نگرفتم. به دلیل شیوع ویروس کرونا، همه چیز به‌هم ریخته است تا بازی‌ها شروع شود، کمی شرایط برمی‌گردد. لیگ از آن روند خوبی که پیش‌رو داشت فاصله گرفته اما در تمام کشورها بازی‌های فوتبال در حال برگزاری است. ما هم چاره‌ای جز این نداریم که با کرونا زندگی و دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنیم،. نه فقط برای الان بلکه تا ماه‌ها بعد هم این ویروس با ما خواهد بود. این بیماری به ما آموخت که حتی چگونه رفتار کنیم، همین فوتبالیست‌ها به نوعی متوجه رفتار گروهی خود نبودند اما الان یادگرفتند بیشتر مراقب رفتار خود باشند چون هر آسیبی که به آن‌ها برسد، قطعا به باشگاه خواهد رسید و هواداران متضرر می‌شوند.

حلالی افزود: پرسپولیس لیگ را خوب شروع نکرد اما باتوجه به این که بازیکنان را نگه داشته بودیم، در ادامه خیلی خوب شد. برای من جای سوال است وقتی برانکو کار خود را به خوبی انجام می‌داد و تیم موفق بود، چرا باید کادر فنی باشگاه را تغییر دهند تا شرایط به این شکل پیش برود؟ متاسفانه در کشور ما وقتی یک مربی بزرگ می‌شود، همه دوست دارند آن را بکوبند و این موضوع اصلا خوب نیست.

پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد: یحیی گل‌محمدی در این چند سال اخیر۶ هم تیم‌های خوبی داشته و هم به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کرده است. دفعه پیش که او در پرسپولیس بود نایب قهرمان شدیم و تیم شرایط خوبی داشت. امسال باتوجه به تجربیات گران‌بهایی که این چند سال به دست آورده، می‌تواند خیلی به ما کمک کند و تا الان هم کمک‌های او موثر بوده است. متاسفانه شیوع ویروس کرونا باعث شد روند روبه رشد تیم ثابت بماند که این امر طبیعی بود. فکر می‌کنم در آینده پرسپولیس یک تیم بسیار خوب خواهد شد.

او اذعان داشت: به احتمال خیلی زیاد پرسپولیس قهرمان لیگ امسال خواهد بود اما باید بازی به بازی با تمرکز بالا برویم چون هر دیدار حکم فینال را دارد. تیم‌های مانند استقلال، تراکتور و سپاهان هم تمام انرژی و وقت خود را می‌گذارند تا به عنوان قهرمانی برسند یا در آسیا مقام بیاورند. امیدوارم این روند ادامه پیدا کند و تیم‌ها به حق خود برسند.

حلالی عنوان کرد: اعتقاد من این است که مثلا اگر به عنوان مربی تیم امید پرسپولیس یک خطایی کرده باشم، باید من را در میدان آزادی دار بزنند. چون ما باید آنقدر سالم فکر و زندگی کنیم تا هیچ دلالی به خودش اجازه ندهد که بخواهد حتی یک پیشنهاد بدهد. اما این میان باشگاه باید مدافع حق و حقوق ما باشد، الان دو سال می‌شود که پول نگرفتیم. من حتی یک بازیکن براساس روابط انتخاب نکردم و این اتفاق در تیم من نیفتاده است. چون برای خودم ارزش و اهمیت قائل هستم. من در دوران بازیگری هم با هیچ دلالی مواجه نشدم. شاید همان موقع هم دنبال بازیکنانی می‌رفتند که با این موضوع راحت بودند.

پیشکسوت پرسپولیس گفت: من از سلطانی‌فر به عنوان یک فرد ورزشی می‌خواهم تا به تیم‌ها ورود پیدا کند و ببیند چرا دو سال است که باشگاه‌ها پول تیم‌‌های پایه را نمی‌دهند؟ رسول‌پناه در این چند ماه ۱۰ درصد قرارداد تیم‌های پایه را داده است.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه