همراه ما باشید

راغفر: قرارداد ویلموتس آسیب بزرگی به فوتبال ایران است

راغفر: قرارداد ویلموتس آسیب بزرگی به فوتبال ایران است

پیروزی نیوز - راغفر: قرارداد ویلموتس آسیب بزرگی به فوتبال ایران است

رئیس اسبق فدراسیون فوتبال و اقتصاددان تاکید کرد: قرارداد با مارک ویلموتس‌ آسیب بزرگ برای ورزش ایران و تاسف‌بار است.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز،‌ حسین راغفر در حاشیه مراسم یادبود زنده‌یاد پرویز ابوطالب عنوان کرد: پرویز ابوطالب از بزرگان فوتبال ایران بود و ثمرات زیادی را برای ورزش ایران به همراه داشته است که فراموش شدنی نیست. او پایه‌گذار فوتبال علمی در ایران بود و به طور حتم نام نیک وی تا ابد در ذهن فوتبال‌دوستان به یادگار حک خواهد شد.

 

وی افزود: فوتبال هیچ وقت ورشکست نمی‌شود اما اشتباهاتی که در ورزش فوتبالی صورت گرفته، باعث شده تا بسیاری از باشگاه‌ها و فدراسیون فوتبال با مشکلات مالی روبرو شوند. فقدان دلسوزی به حال ورزش کاملا احساس می‌شود و کسی نیست به ورزش پرطرفدار فوتبال توجه‌ای داشته باشد. آنچه در ورزش ما به طور میراث باقی مانده، محصول ثمرات افرادی است که زحمت کشیده و باعث شدند فوتبال ما به جایگاه امروزی رسیده و طرفداران زیادی داشته باشد.

 

قائم مقام اسبق سازمان تربیت بدنی تاکید کرد: افراد دلسوز در ورزش کم شده و افرادی آمده‌اند که دنبال منافع مالی و تجارت هستند و خسران مردان بزرگ به طور کامل حس می‌شود. با امکانات امروزی در فوتبال دچار افول شده‌ایم و شرایط امروزی که در این رشته ورزشی رخ می‌دهد قابل دفاع کردن نیست.

 

بازیکن اسبق تیم ملی اعلام کرد: افرادی که در مسند کار نیستند دوست ندارند از بزرگانی استفاده کنند که سابقه روشنی دارند و احساس می‌کنند جای آنها با بودن چهره‌های فوتبالی تنگ می‌شود. قرارداد با مارک ویلموتس‌ آسیب بزرگ برای ورزش ایران و تاسف‌بار است. من اعتقاد دارم اگر مربی خارجی به ایران می‌آید باید به دانش مربیان ایرانی کمک کند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه