همراه ما باشید

هزینه هنگفت دادخواهی برای پرونده برانکو

هزینه هنگفت دادخواهی برای پرونده برانکو

پیروزی نیوز - هزینه هنگفت دادخواهی برای پرونده برانکو

 

باشگاه پرسپولیس در صورت شکایت به دادگاه عالی ورزش برای دادخواهی در پرونده برانکو ایوانکوویچ و دستیاران، باید هزینه هنگفتی را پرداخت کند.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز، باشگاه پرسپولیس پس از محکوم شدن به پرداخت مطالبات برانکو و دستیارانش در دادگاه فیفا، قصد دارد پرونده را از طریق دادگاه عالی ورزش پیگیری کند.

 

این در حالی است که فیفا در هر چهار پرونده (برانکو و زلاتکو ایوانکوویچ، ایگور پانادیچ و مارکو استیلینوییچ) باشگاه پرسپولیس را محکوم کرده و ضرب‌العجل برای پرداخت هم داده است که زمان آن حدود ۳ هفته پیش به اتمام رسید.

 

بر این اساس مسئولان حقوقی باشگاه پرسپولیس قصد دارند، این پرونده را در دادگاه عالی ورزش پیگیری کنند.

 

باشگاه پرسپولیس اگر بخواهد شکایت خود را در دادگاه CAS پیگیری کند، باید برای هر پرونده ۲۶ هزار فرانک سوییس پرداخت کند و برای چهار پرونده این مبلغ به ۱۰۴ هزار فرانک افزایش پیدا می‌کند. به عبارتی یعنی مبلغی حدود ۲ میلیارد تومان. مبلغی که در آینده‌ای نزدیک باید پرداخت شود.

 

مهدی خواجوند چندی پیش در گفت‌وگو با خبرنگاران در مورد اینکه پیگیری این پرونده از طریق CAS هزینه‌های زیادی برای باشگاه در بر دارد، عنوان کرد: این تکلیف حقوقی و وظیفه ما است که از روش‌های مختلف این پرونده را پیگیری کنیم. باشگاه هم شرایط خاص خودش را دارد به طوری که اکنون برای مصالحه شرایط بهتری وجود دارد که امکان پرداخت داشته باشیم. مدیریت باشگاه هم همچنان به دنبال مذاکره مجدد با برانکو و مصالحه است.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه