همراه ما باشید

رادوشوویچ: فقط قهرمانی پرسپولیس مهم است

رادوشوویچ: فقط قهرمانی پرسپولیس مهم است

پیروزی نیوز - رادوشوویچ: فقط قهرمانی پرسپولیس مهم است

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در این مدت ثابت کرده‌ایم که موفقیت پرسپولیس بیش از هر چیز اهمیت دارد.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از ایرنا ،بوژیدار رادوشوویچ ، با اشاره به شرایط تمرینات پرسپولیس اظهار داشت: اوضاع خوب است و تمرینات را طبق برنامه پیش می‌بریم. تمام بازیکنان آمادگی خوبی دارند و امیدوارم که با شروع لیگ به آمادگی که مد نظر کادر فنی است، رسیده باشیم.

 

وی افزود: تنها موضوعی که این مدت باعث ناراحتی بازیکنان شد، مصدومیت محمد انصاری بود. امیدوارم با موفقیت تیم، او را هم خوشحالم کنیم و او هر چه زودتر سلامتی خود را بدست آورد.

 

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه شروع مسابقات لیگ برتر با تعویق مواجه شد، تصریح کرد: تمرینات را با نظر کادر فنی دنبال می‌کنیم و امیدوارم بازی‌ها در زمان مقرر برگزار شود. چرا که کادر فنی برای شروع مجدد مسابقات برنامه‌ریزی می‌کند.

 

رادوشوویچ در مورد اینکه پرسپولیس با کسب چهارمین قهرمانی متوالی رکورد خوبی را به جای خواهد گذاشت، تصریح کرد: قهرمانی در آخرین بازی رقم می‌خورد و تا آن زمان به هیچ وجه نباید خودمان را قهرمان بدانیم. سپس کسب عنوان قهرمانی مهم است و در اولویت قرار دارد. ابتدا قهرمانی را کسب می‌کنیم و سپس به مسائل دیگر فکر خواهیم کرد.

 

وی اضافه کرد: برخلاف صحبت‌هایی که انجام می‌شود کار ما در ادامه لیگ از قبل هم سخت تر است چرا که با تیم‌هایی بازی داریم که در خطر سقوط هستند و این موضوع کار ما را در ادامه لیگ سخت می‌کند. می‌دانیم که قسمتی از راه قهرمانی را با موفقیت طی کرده‌ایم اما هنوز قسمت سختی از آن باقی مانده است.

 

رادوشوویچ اضافه کرد: قهرمانی قسمتی از فکر بازیکنان پرسپولیس است و هیچ کس جز کسب این عنوان به هیچ عنوان دیگری در لیگ فکر نمی‌کند. با این شرایط به طور حتم نه تنها امسال بلکه برای سال‌های آینده‌هم قهرمانی‌های ما ادامه خواهد داشت.

 

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به شرایط آمادگی خودش هم گفت: آمادگی بسیار خوبی دارم و آماده‌ام که به پرسپولیس کمک کنم. این وظیفه من است که همیشه در بهترین شرایط بدنی باشم تا هر زمان کادرفنی صلاح دانست به تیم کمک کنم. البته مهم‌ترین موضوع موفقیت پرسپولیس است.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه