همراه ما باشید

بنگر: اوضاع تیم ما افتضاح است / کارگروه می‌خواهیم چه کنیم؟

بنگر: اوضاع تیم ما افتضاح است / کارگروه می‌خواهیم چه کنیم؟

پیروزی نیوز - بنگر: اوضاع تیم ما افتضاح است / کارگروه می‌خواهیم چه کنیم؟

 

مربی تیم فوتبال پارس جنوبی از روزی می‌ترسد که بلای نفت تهران سر پارس جنوبی هم بیاید و تیم سقوط کند.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز، محسن بنگر در حاشیه دیدار تدارکاتی مقابل نفت مسجدسلیمان عنوان کرد: شرایط کرونایی است اما اینجا هیچ خبری از رعایت شرایط کرونا نیست. ما مسئولی نداریم که بخواهد امکاناتی برایمان درست کند. خیلی از تیم‌ها تونل ضد عفونی دارند و پروتکل بهداشتی را رعایت می‌کنند اما ما فقط یک سرپرست به نام ایوب چراغی داریم که اگر یک روز پول داشته باشد، برایمان ماسک و دستکش می‌خرد و اگر نداشته باشد که تعطیل است.

 

وی افزود: پارس جنوبی هیچ مسئولی ندارد که به ما سری بزند که ببیند ما زنده‌ایم یا مرده. برایشان مهم نیست این بازیکنان کرونا بگیرند یا نگیرند. وضع خیلی افتضاح است. مسئولان شهر جم و کسانی که این تیم را دارند، حداقل با مردم صادق باشند و بگویند که آینده این باشگاه چه خواهد شد.

 

بنگر گفت: آیا اصلا دوست دارند این باشگاه را داشته باشند؟ اکنون آقای موسوی رفته و آقای خرم‌دل آمده است. هر تغییر و تحولی در فوتبال یعنی اینکه باید شرایط بهتر شود اما متاسفانه در تیم ما وضعیت روز به روز بدتر شده که بهتر نشده است. زمانی که آقای موسوی مسئولیت داشت، چند نفری را در تمرین می‌دیدیم اما اکنون هیچ چیز اینجا رعایت نمی‌شود.

 

مربی تیم فوتبال پارس جنوبی در مورد اینکه آقای خرم‌دل گفته یک کارگروه قرار است تشکیل شود، بیان کرد: ۱۰ روز دیگر بازی‌ها شروع می‌شود؛ کارگروه می‌خواهیم چه کنیم؟ بیایند وضع تیم را ببینند. ۸ روز دیگر با تیم‌های قوی و بالای جدول بازی داریم. مردم جم این تیم را دوست دارند. چند بازیکن ما از جوانان جم هستند. اگر این تیم نباشد، این بازیکنان باید لیگ ۵ بازی کنند. ما چیزی از آنها نمی‌خواهیم. بیایند با ما یک چای تلخ بخوریم.

 

وی در مورد وضعیت مگنو باتیستا بازیکن خارجی تیمش، گفت: این بیچاره خارجی است و رباط صلیبی‌اش هم پاره شده است. او کسی را ندارد و پول بلیت به برزیل را هم اگر سرپرست به او بدهد، سفر می‌کند. ما به جز این سرپرست، کسی را نداریم.

 

مربی تیم فوتبال پارس جنوبی تاکید کرد: مجموعه تمرینی تیم در تهران هم اعلام کرده اگر تا چهارشنبه به ما پول ندهید، دیگر به این ورزشگاه هم راهتان نمی‌دهیم. مثل دوران قدیم باید در پارک تمرین کنیم.

 

بنگر در مورد کمکی که وزارت نفت به باشگاه کرده، گفت: ‌۱۰ میلیارد پول داده‌اند اما اکنون این پول در تربیت بدنی است. باشگاه ما مدیرعامل ندارد و کسی حق امضا ندارد که برود این پول را بگیرد. ۴ میلیارد از خود تربیت بدنی داده‌اند و ۶ میلیارد آن باقی مانده که یک میلیارد آن در سازمان لیگ است و ۴ میلیارد آن در جای دیگر. کسی دلسوز این تیم نیست.حق تیم‌مان را نمی‌توانیم بگیریم. بعد می‌گویید به مگنو بلیت بدهند؟

 

وی در مورد خطر سقوط این تیم به لیگ یک، عنوان کرد: تیمی کاملا آشفته را گرفتیم. نمی‌دانم در گذشته چه اتفاقی افتاد اما تیم از نظر روحی به هم ریخته بود. تراکتور مدعی را هم در آخرین بازی بردیم ولی تا کسی نیاید، نمی‌توانیم کاری کنیم. مثل آن سال در نفت تهران شده‌ایم. ۶-۷ بازی نباختیم، تراکتور و سیاه جامگان را هم بردیم بعد اعلام کردند خبری از پول نیست و در ۸ دیدار آخر هم امتیاز نگرفتیم و تیم سقوط کرد. می‌ترسم بلای نفت تهران سر پارس جنوبی هم بیاید

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه