همراه ما باشید

حمیداوی: امیدوارم سازمان لیگ تصمیم خردمندانه‌ای بگیرد

حمیداوی: امیدوارم سازمان لیگ تصمیم خردمندانه‌ای بگیرد

پیروزی نیوز - حمیداوی: امیدوارم سازمان لیگ تصمیم خردمندانه‌ای بگیرد

حمیداوی: امیدوارم سازمان لیگ تصمیم خردمندانه‌ای بگیرد

مالک باشگاه شهر خودرو مشهد امیدوار است در جلسه فردا، هیات رئیسه سازمان لیگ تصمیم خردمندانه‌ای در مورد فوتبال بگیرد.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز، فرهاد حمیداوی بعد از بازی دوستانه پیکان و شهر خودرو مشهد که امروز برگزار شد در مورد مخالفتش با ادامه لیگ برتر گفت: من نگران بازیکنان هستم. اینکه بازیکنان می‌خواهند خیال‌شان راحت باشد خواسته زیادی است؟! اولویت هر ورزشکاری سلامتش است. این بازیکنان مثل فرزند خودم هستند.

 

وی در مورد اینکه باشگاه پیکان امضا بیانیه برای تعطیلی لیگ را تکذیب کرد، اظهار کرد: من اگر بازیکنی برایم بازی نکند جریمه‌اش می‌کنم و بازیکنان اکنون به نزد پدر خانواده یعنی فدراسیون رفته‌اند تا به دادشان برسد و فدراسیون هم حمایتش را به خوبی از بازیکنان نشان داد!

 

حمیداوی در مورد اینکه فدراسیون فوتبال را تهدید کرده که به فیفا نامه می‌نویسد، بیان کرد: ما مشکل را در داخل کشور حل می‌کنیم و به تمام آرمان‌های کشور هم پایبند هستیم و این مشکل را با فدراسیون حل خواهیم کرد. هیات رئیسه سازمان لیگ فردا جلسه‌ای دارد و امیدوارم تصمیم خردمندانه‌ای در این زمینه بگیرد و و یک تصمیم جمعی و خوب. من دو سه پیشنهاد به آنها داده‌ام و امیدوارم تصمیمی گرفته شود که فوتبال ضرر نکند.

 

مالک باشگاه شهرخودرو در مورد اینکه خودش امروز پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکرد و در ورزشگاه هم حاضر شد، گفت: می‌خواستم ببینم پروتکل‌های بهداشتی رعایت می‌شود یا نه. امکانات لازم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی را نداریم. من خودم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنم. البته ۵ ماه است که بچه‌ام را ندیده‌ام. با این حال در مشهد هم شرایط چمن و نور ورزشگاه امام رضا (ع) عالی است و اگر از این نظر اول نباشد دوم هست. بحث رعایت پروتکل‌های بهداشتی مهم است.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه