همراه ما باشید

حمیداوی: لیگ لغو نشود، استعفا می‌دهم

حمیداوی: لیگ لغو نشود، استعفا می‌دهم

پیروزی نیوز - حمیداوی: لیگ لغو نشود، استعفا می‌دهم

مالک شهر خودرو همچنان معتقد است که لیگ برتر نباید برگزار شود و اگر فدراسیون از برگزاری لیگ منصرف نشود، استعفا خواهد داد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، روز گذشته خبری منتشر شد مبنی بر آنکه ۶ تیم لیگ برتری با ارسال نامه‌ای خطاب به حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال اعتراض خود را نسبت به برگزاری مسابقات لیگ برتر اعلام کردند. حمیداوی درباره اعتراض ۶ باشگاه لیگ برتری به برگزاری مسابقات لیگ برتر پاسخ داد و صحبت‌های جالبی مطرح کرده است. وی در گفت‌وگو با ایلنا عنوان کرد: این کار به صورت خودجوش از سوی بازیکنان تیم‌ها صورت گرفته است و مدیران تیم‌ها دخل تصرفی در این تصمیم گیری نداشته‌اند و همه بازیکنانی که در تمرینات تیم ما حضور داشتند این تصمیم را به صورت جمعی گرفتند.

وی درباره اینکه تا چه زمانی منتظر جواب فدراسیون در مورد نامه خود خواهند ماند گفت: طی صحبت‌هایی که داشتیم قرار شد امروز جواب ما را بدهند، اگر فدارسیون با درخواست ما مبنی بر لغو مسابقات لیگ برتر موافق نکند من از سمت خود در باشگاه شهر خودرو استعفا خواهم داد چرا که اگر بازیکنی به ویروس کرونا مبتلا شود من به هیچ وجه نمی‌توانم پاسخگوی خانواده آنها باشم.

مالک شهرخودرو درباره صحبت‌های مالک تراکتور که گفته بود در صورت لزوم اعتراض خود را در فیفا مطرح خواهند کرد، اظهار کرد: در این خصوص حتما با آقای زنوزی صحبت خواهم کرد، اما وقتی این مشکل در داخل حل نمی‌شود و کسی پیگیر این مسئله نیست ایشان باید چه کار کند؟ من با کسی کار ندارم من حمیداوی گفتم مسابقات در شهری برگزار شود که وضعیت آن سفید است یا ادامه لیگ نوزدهم را از اول شهریور پیگیری کنند. من از آقای بهاروند خواستم که کتبا بنویسند که اگر بازیکنی به کرونا مبتلا شد و خانواده وی خواست از من شکایت کند من مدرک داشته باشم. اما فدارسیون فوتبال از من خواست مسابقات برگزار شود در حالی که من مخالف برگزاری مسابقات بودم.

حمیداوی در مورد اینکه اگر مخالف برگزاری مسابقات هستند چرا تمرینات شهر خودرو برگزار می‌شود و مسابقه دوستانه برگزار می‌کنند گفت: اگر چند روز دیگر مدیران تیم‌ها را جمع کردند و از آنها خواستند مثلا در شیراز که وضعیت سفید است مسابقات را برگزار کنید تیم ما باید آماده باشد یا نه؟

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه