همراه ما باشید

با کلیات حضور سرخابی‌ها در لیگ برتر فوتسال موافقت شد

با کلیات حضور سرخابی‌ها در لیگ برتر فوتسال موافقت شد

پیروزی نیوز - با کلیات حضور سرخابی‌ها در لیگ برتر فوتسال موافقت شد

سرپرست سازمان لیگ فوتسال کشور اعلام کرد با کلیات حضور ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر فوتسال موافقت شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، آرش جابری بعد از جلسه هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال به میزبانی باشگاه گیتی‌پسند اصفهان در جمع خبرنگاران عنوان کرد: در باره جزییات حضور این ۲ باشگاه بعد از پایان مسابقات لیگ برتر فوتسال تصمیم‌گیری می‌شود.

وی افزود: اول خرداد سال جاری پیشنهادی از سوی باشگاه استقلال تهران مبنی بر حضورش در لیگ برتر فوتسال کشور داده شد که امروز در جلسه هیات رییسه لیگ، این موضوع مطرح شد و اعضای هیات رییسه با کلیات حضور این ۲ باشگاه در مسابقات لیگ برتر فوتسال موافقت کردند و این امر را مبارک می‌دانند. بر این اساس قرار شد جلسه‌ای با حضور مدیرعامل یا اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال تهران برگزار شود و در صورتی که باشگاه پرسپولیس هم از طریق فدراسیون خواهان حضور در این مسابقات باشند به صورت کتبی مراتب را به ما اعلام کند تا در باره آن نیز تصمیم‌گیری شود.

جابری با بیان‌اینکه زمزمه‌های از درخواست حضور تیم پرسپولیس نیز برای حضور در لیگ برتر فوتسال مطزح شده است، گفت: چون درخواست استقلال به صورت کتبی بود، قرار شد پس از اتمام مسابقات لیگ برتر، جلسه مشترک هیات رییسه سازمان لیگ با مدیرعامل و اعضای هیات رییسه این باشگاه برگزار شود تا در آن جا جمع‌بندی خود را در باره حضور این تیم در لیگ برتر اعلام کنیم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه