همراه ما باشید

منشا: به سقوط فکر نمی‌کنیم

منشا: به سقوط فکر نمی‌کنیم

پیروزی نیوز - منشا: به سقوط فکر نمی‌کنیم

گادوین منشا، مهاجم تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان تأکید کرد آنها به سقوط فکر نمی‌کنند و هدف‌شان صعود چند پله‌ای در جدول است.

به گزارش پرسپولیس نیوز، گادوین منشا درباره آخرین وضعیت خود بعد از مصدومیت در بازی دوستانه مقابل پرسپولیس به تسنیم گفت: شرایط خوبی دارم. بعد از آن مصدومیت باید کمی استراحت می‌کردم، ولی الان چند روزی است که با تیم تمرین می‌کنم و مشکل خاصی ندارم. تا شروع لیگ هم تلاش می‌کنم تا آمادگی بدنی‌ام را بالاتر ببرم.

وی درباره وضعیت گل‌گهر و اینکه آیا خطر سقوط این تیم را تهدید می‌کند، خاطر نشان کرد: ما یک لحظه هم به سقوط فکر نمی‌کنیم، چون تیم خوبی داریم. گل‌گهر قبل از تعطیلی لیگ شرایط خیلی خوبی داشت و اگر بازی‌ها تعطیل نمی‌شد قطعاً نتایج خوبی می‌گرفتیم و شرایط‌مان در جدول تغییر می‌کرد. الان هم هدف‌مان این است که در ۹ بازی باقیمانده خوب امتیاز بگیریم تا خودمان را در جدول بالا بکشیم.

مهاجم تیم فوتبال گل‌گهر با اشاره به دیدار حساس تیمش برابر سپاهان تصریح کرد: سپاهان نیازی به تعریف من ندارد و همه می‌دانند آنها چه تیم باکیفیتی هستند. سپاهان برای همه تیم‌ها در لیگ برتر یک حریف خطرناک است و قطعاً بازی سختی در پیش داریم. البته نبود هواداران سپاهان در ورزشگاه بزرگ نقش جهان برای ما فرصت خوبی است تا با کمترین استرس دنبال یک نتیجه خوب باشیم. این خیلی مهم است که در شروع مجدد لیگ یک نتیجه خوب بگیریم و امیدوارم با کسب امتیاز از اصفهان برگردیم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه