همراه ما باشید

پیروانی: به خاطر ۱۰ امتیاز فشار زیادی را تحمل کردیم

پیروانی: به خاطر ۱۰ امتیاز فشار زیادی را تحمل کردیم

پیروزی نیوز - پیروانی: به خاطر ۱۰ امتیاز فشار زیادی را تحمل کردیم

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به خاطر دلایل مختلفی بهتر است که فوتبال ادامه داشته باشد.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز، افشین پیروانی درباره شرایط این روز‌های تیم فوتبال پرسپولیس به میزان گفت: بازیکنان به یکباره از تمرینات انفرادی و خانگی به تمرینات گروهی آمدند و قطعا این موضوع در مصدومیت آنها بی‌تاثیر نیست. به هر حال مصدومیت جزئی از فوتبال است، ولی سوال من این است که آیا ما در طول فصل بازیکنی نداشتیم که رباط صلیبی پاره کند؟

 

مصدومیت بخشی از فوتبال است

پیروانی افزود: این موضوع به خاطر شروع تمرینات نیست، ولی مصدومیت بخشی از فوتبال است. فوتبال ورزش پُربرخوردی بوده و هست. شروع فصل همیشه به همین شکل بوده و برخی از بازیکنان متاسفانه رباط پاره می‌کنند و حتی با مصدومیت‌های بدتری نیز روبرو می‌شوند.

 

وی در خصوص آخرین شرایط محمد انصاری که به تازگی رباط صلیبی پاره کرده است، عنوان کرد: خداراشکر شرایط محمد انصاری پس از عمل جراحی خوب است و روز به روز نیز بهتر می‌شود. کادر پزشکی به صورت کامل شرایط این بازیکن را تحت کنترل دارند تا هرچه زودتر بتوانیم او را در اختیار داشته باشیم.

 

باید راه مقابله با کرونا را یاد بگیریم

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس عنوان کرد: باید به این شرایط عادت کرد و زندگی در کنار کرونا باید عادی شود. در این وضعیت کرونایی اگر قرار بر تعطیل کردن است فوتبال باشد نباید به عنوان اولین ورزش فوتبال تعطیل شود. فوتبال در فضای باز برگزار می‌شود، ولی ورزشی مثل والیبال یا بسکتبال در فضای بسته است که موضوع را کمی خطرناک می‌کند. من احساس می‌کنم برخی از مباحث آسیب‌زا است. مطمئنا کرونا باعث پارگی رباط صلیبی نمی‌شود و این ویروس فقط برای فوتبالیست‌ها بد نیست. نمی‌توان ضمانتی داد، ولی باید زندگی در کنار کرونا و راه مقابله با آن را یاد بگیریم.

 

فشار زیادی را تحمل کردیم

پیروانی در خصوص دیدار‌های تدارکاتی پرسپولیس و برنامه‌های این تیم تا شروع مسابقات، تصریح کرد: قرار است فردا (یکشنبه) با شهرخودرو بازی کنیم. دوشنبه یا سه‌شنبه هم مجددا از اعضای تیم تست کرونا می‌گیریم و یکشنبه هفته آینده هم باید در اولین بازی به مصاف پیکان برویم. باید خود را به خوبی آماده مسابقات کنیم. در این چند ماه اخیر به خاطر اختلاف ۱۰ امتیازی که با تیم دوم جدول داشتیم فشار زیادی را تحمل کردیم، چون هر حرفی برای ادامه لیگ می‌زدیم همه می‌گفتند، چون پرسپولیس صدرنشین است این صحبت را مطرح می‌کند اما اینگونه نیست و بحث اصلی زنده بودن فوتبال در جامعه است و مباحثی کلانی که با فوتبال گره می‌خورد.

 

بهتر است فوتبال ادامه داشته باشد

او تاکید کرد: به خاطر هواداران میلیونی، زنده بودن فوتبال، قهرمان شدن تیم و اینکه امسال سال مهمی برای تیم ملی در مسیر صعود به جام جهانی است، بهتر است فوتبال ادامه داشته باشد. متاسفانه نباید به این موضوع سطحی نگاه کرد و جوامع مختلف شاید تا سال‌ها اسیر این ویروس باشند، به همین دلیل سرنوشت لیگ برتر با آینده فوتبال کشور به نوعی گره خورده است.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه