همراه ما باشید

بازگشت نعمتی و عالیشاه به ترکیب پرسپولیس

بازگشت نعمتی و عالیشاه به ترکیب پرسپولیس

پیروزی نیوز - بازگشت نعمتی و عالیشاه به ترکیب پرسپولیس

دو بازیکن نیمکت نشین پرسپولیس پس از مدت‌ها در ترکیب اصلی این تیم به میدان می روند تا شانس خود را برای ماندن در جمع مردان اصلی یحیی گل محمدی بیازمایند.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز، رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران در حالی پس از نزدیک به چهار ماه تعطیلی از هفته نخست تیرماه سال جاری از سر گرفته می شود که باشگاه ها برای بهبود جایگاه خود در ۹ هفته باقیمانده رقابت های لیگ برتر تلاش می کنند.

 

پرسپولیس که برای رسیدن به پوکر قهرمانی کار نسبتا راحتی را با ۱۰ امتیاز اختلاف نسبت به سایر رقبا در صدر جدول دارد بایستی هشتم تیرماه به مصاف پیکان برود تا پس از چهار ماه تعطیلی رقابت های فوتبال باشگاهی و ملی کار خود را از سر گیرد.

 

شاگردان یحیی گل محمدی در حالی با خودروسازان در شهرقدس بازی دارند که مهدی ترابی را به دلیل چهار اخطاره بودن و بشار رسن را به دلیل عدم آمادگی جسمانی در اختیار ندارد.

 

از این رو یحیی گل محمدی قصد دارد از سیامک نعمتی و امید عالیشاه در این بازی استفاده کند تا دو هافبک سرخ ها پس از مدتها شانس حضور در ترکیب اصلی را پیدا کنند؛ شانسی که می تواند شرایط آنها را برای ماندن در ترکیب مدنظر کادرفنی سرخپوشان تغییر دهد یا در صورت عملکرد ضعیف خود برای همیشه از لیست مردان مورد اعتماد یحیی خط بخورند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه