همراه ما باشید

اظهارات آقای سرپرست از هزینه دادرسی برانکو تا طلب پرسپولیس از بانک کوثر؛ ۷۰ میلیارد را از کجا آوردی؟

اظهارات آقای سرپرست از هزینه دادرسی برانکو تا طلب پرسپولیس از بانک کوثر؛ ۷۰ میلیارد را از کجا آوردی؟

پیروزی نیوز - اظهارات آقای سرپرست از هزینه دادرسی برانکو تا طلب پرسپولیس از بانک کوثر؛ ۷۰ میلیارد را از کجا آوردی؟

بیش از ۴ ماه از استعفای محمدحسن انصاری‌فرد از مدیریت باشگاه پرسپولیس می‌گذرد اما هنوز خبری از انتخاب مدیرعامل جدید نیست و رسول پناه به‌عنوان سرپرست موقت کارها را پیش می‌برد. در این مدت تغییر محسوسی در وضعیت باشگاه رخ نداده است و همه‌چیز به روال سابق و حتی بدتر از گذشته در حال جریان است. رسول پناه هم مانند مدیران سابق تنها با وعده‌ها هواداران را سرگرم می‌کند و این در حالی است که هنوز تکلیف برخی نفرات کلیدی تیم همچون رسن مشخص نیست و حتی در مقطعی بازیکنان به خاطر عدم دریافت مطالبات خود در پی اعتصاب بودند. بااین‌وجود تمرینات پرسپولیس به‌طور منظم در حال پیگیری است و بازیکنان با تمام گلایه‌ها از انگیزه زیادی برای تکرار قهرمانی تلاش می‌کنند. این اما همه مشکلات پرسپولیس نیست و بدهی به برانکو و دستیارانش،کالدرون، بودیمیر و باشگاه شهر خودرو تیم را در وضعیت سختی قرار داده است. در این گیرودار باشگاه مبلغی را بابت دادرسی پرونده شکایت برانکو پرداخت که هزینه اضافه روی دوش تیم ایجاد کرد.

حالا اما سرپرست پرسپولیس می‌گوید مبلغ ۱۰۴ هزار فرانک برای پرداخت هزینه دادرسی صحت ندارد و رقمی که باشگاه برای اعتراض پرداخته است حدود ۶۰ تا ۶۵ هزار فرانک بوده است.

رسول پناه در حالی چنین صحبتی را بیان می‌کند که وکیل برانکو چند روز قبل در گفت‌وگو با رسانه‌ها مبلغ ۱۰۴ هزار فرانک را تأیید کرده بود. دارو بوشیچ گفته است: هزینه ابتدایی این دادرسی برای هریک از موکلان من (برانکو، زلاتکو، مارکو و ایگور) ۲۶ هزار فرانک خواهد بود که جمعا ۱۰۴ هزار فرانک می‌شود و این پول را نیز باید پرسپولیس پرداخت کند.

رسول پناه در بخشی از صحبت‌هایش اعلام کرد که آمادگی دارند مطالبات این مربی را پرداخت کنیم اما او هنوز نظر کتبی خود را ارایه نکرده است! باید دید که سرپرست پرسپولیس هم مثل همتایان خود وعده می‌دهد یا سر حرف خود خواهد ماند و برانکو که افتخارات بی‌شماری را برای پرسپولیس به ارمغان آورد سرانجام به‌حق و حقوق خود خواهد رسید؟

رسول پناه در بخشی از صحبت‌هایش به این اشاره داشت که باشگاه از چند نهاد طلب دارند. یکی از آن‌ها بانک کوثر است

و شرکت همراه اول. آن‌طور که سرپرست پرسپولیس می‌گوید از بانک کوثر حدود ۷۰ میلیارد طلب دارند!

حدوداً ۴ سال پیش بود که بانک کوثر با پرسپولیس به همراه ۲ باشگاه پرطرفدار دیگر یعنی استقلال و تراکتور  قراردادی ۵ ساله بست. و سیستم این‌گونه بود که هر یک از هواداران این تیم‌ها که کوثر کارت را دریافت کرده بودند با انجام تراکنش اعم از واریز و پرداخت از باشگاه موردعلاقه خود حمایت کنند.

اما باوجود همه تبلیغات استقبالی خوبی نشد و حتی طرح بلیت‌فروشی باکارت هواداری با شکست مواجه شد. اما جالب است که تیرماه سال گذشته این موسسه اعلام کرده بود پیرو قراردادی که با باشگاه های پرسپولیس، استقلال و تراکتور  منعقد کرده است تاکنون این موسسه تمامی تعهدات خود را نسبت به این باشگاها تا ۲ سال آینده پرداخت نموده است.

در ادامه این اطلاعیه آمده بود: با ابلاغ طرح ادغام بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه، موسسه اعتباری کوثر حق تبلیغات بر روی پیراهن کادر فنی و بازیکنان را مطابق قوانین بانکی طی قراردادی سه‌جانبه مابین باشگاه استقلال تهران، موسسه اعتباری کوثر و فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا  در سال ۱۳۹۷به سازمان اتکا واگذار کرد

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه