همراه ما باشید

درودگر: کفاشیان می خواهد بیاید چه کار کند؟

درودگر: کفاشیان می خواهد بیاید چه کار کند؟

پیروزی نیوز - درودگر: کفاشیان می خواهد بیاید چه کار کند؟

رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال گفت:کفاشیانبرمی‌گردد اما سرپرست نمی‌شود اگر به عنوان نایب رئیس برگردد مشکلی ندارد اما سرپرست نمی‌شود.
به گزارش پرسپولیس نیوز ، صادق درودگر در خصوص بازگشت علی کفاشیان به فدراسیون فوتبال اظهار داشت: او برنگشته است یک جلسه با طالقانی گذاشته باید درخواستی را به هیأت مدیره بدهد و آنها تأیید کنند و غیر از این هم نیست.

درودگر در مورد اینکه فریدون اصفهانیان اعلام کرده موافق بازگشت کفاشیان هستند، گفت:‌ او موافق است، ۴ نفر دیگر گفته‌اند استعفا  می‌دهیم.

رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا کفاشیان نمی‌تواند طبق اساسنامه برگردد، عنوان کرد: برمی‌گردد اما سرپرست نمی‌شود اگر به عنوان نایب رئیس برگردد مشکلی ندارد اما سرپرست نمی‌شود. اگر سرپرست شود صددرصد استعفا می‌دهم و با قدرت و با افتخار این کار را می‌کنم، اما اگر نایب رئیس شود، خیر، نایب رئیس یک عضو است و کاری ندارم.

درودگر در مورد اینکه ۶ ماه سرپرستی بهاروند به پایان رسیده و چه کسی باید جای او را بگیرد اظهار داشت: سه ماه دیگر انتخابات است و مگر مسخره‌بازی و مدرسه موش‌ها است که هر دقیقه این برود و آن بیاید. سه ماه دیگر انتخابات تمام می‌شود و یک نفر برای ۴ سال رئیس فدراسیون می‌شود.

وی  در مورد اینکه با این حساب بهاروند سه ماه دیگر سرپرست فدراسیون فوتبال باقی می‌ماند، گفت: چه کار باید کنیم؟‌ فیفا چه کسی را تأیید کرده است؟  فیفا بهاروند را تأیید کرده و آیا با این کار آنها بعد از سه ما به ما نمی‌خندند؟ باید بگوییم هر سه ماه یک نفر را عوض می‌کنیم؟  ضمن اینکه او (کفاشیان) می‌خواهد بیاید چه کار کند؟

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه