همراه ما باشید

حاشیه دیدار پرسپولیس و شهرخودرو؛نیمکت‌نشینی رادو هنگام گرم کردن دروازه‌بان‌ها/خوش و بش رحمتی و خلیل‌زاده

حاشیه دیدار پرسپولیس و شهرخودرو؛نیمکت‌نشینی رادو هنگام گرم کردن دروازه‌بان‌ها/خوش و بش رحمتی و خلیل‌زاده

پیروزی نیوز - حاشیه دیدار پرسپولیس و شهرخودرو؛نیمکت‌نشینی رادو هنگام گرم کردن دروازه‌بان‌ها/خوش و بش رحمتی و خلیل‌زاده

تیم‌های پرسپولیس و شهرخودرو در ورزشگاه شید کاظمی به مصاف هم رفتند که این مسابقه حواشی به شرح زیر داشت.
به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از خبرگزاری فارس، دو تیم پرسپولیس و شهرخودرو مشهد عصر امروز در قالب دیداری تدارکاتی در ورزشگاه شهید کاظمی به مصاف هم رفتند.

* خبرنگاران و اصحاب رسانه که برای پوشش خبری این بازی در ورزشگاه شهید کاظمی حاضر شده بودند مقابل در ورودی ورزشگاه ایستادند و ساعت ۱۷:۵۵ دقیقه به آنها اجازه ورود داده شد و سپس در ساعت ۱۸:۲۵دقیقه از آنها خواسته شد که به خارج از ورزشگاه بروند.

* اتوبوس تیم شهرخودرو ساعت ۱۶:۵۵ دقیقه وارد ورزشگاه شد.

* امید عالیشاه، حسین کنعانی‌زادگان و یحیی گل‌محمدی اولین نفرات تیم پرسپولیس بودند که وارد ورزشگاه شهید کاظمی شدند و پس از آنها بیرانوند، نوراللهی، سیامک نعمتی، مهدی ترابی و محسن ربیع‌خواه، شجاع خلیل‌زاده، کریم باقری و وحید امیری نفرات دیگر سرخ‌پوشان بودند که خودشان را به محل مسابقه رساندند.

 

* چهار نفر از اعضای تیم شهرخودرو با خودروی شخصی به ورزشگاه شهید کاظمی آمدند.

* باشگاه شهرخودرو دسته گلی را برای اهدا به یحیی گل‌محمدی سرمربی سابق این تیم تدارک دیده بود که این دسته گل به وسیله یک خودروی سواری به ورزشگاه شهید کاظمی آورده شد.

* هنگامی که خبرنگاران و اصحاب رسانه برای پوشش اخبار وارد ورزشگاه شده بودند ازدحام آنها در نزدیکی نیمکت‌ تیم پرسپولیس باعث شد که پزشک سرخ‌پوشان و افشین پیروانی به آنها برای حفظ فاصله اجتماعی تذکر بدهند.

* هنگام گرم کردن بازیکنان پرسپولیس و تمرینات گروهی برای آمادگی جهت انجام مسابقه سیدجلال حسینی، بشار رسن، رادو شوویچ، محسن ربیع‌خواه و مهدی عبدی روی نیمکت تیم نشسته بودند.

* علیرضا بیرانوند و امیرحسین بیات ۲ دروازه‌بان پرسپولیس زیر نظر داود فنایی تمرینات اختصاصی را انجام می‌دادند و این در حالی بود که رادوشوویچ روی نیمکت نشسته بود.

 

* مهدی نادری بازیکن تازه مصدوم شده پرسپولیس با لباس شخصی در ورزشگاه شهید کاظمی حاضر شده بود.

* پیش از شروع مسابقه مهدی رحمتی دروازه‌بان تیم شهر خودرو و شجاع خلیل‌زاده مدافع پرسپولیس خوش و بش گرمی را با یکدیگر انجام دادند و با هم شوخی پرداختند.

* این بازی تماشاگران ویژه‌ای را داشت که همراهان عوامل و اعضای تیم‌ها بودند و در هنگام خروج اصحاب رسانه از ورزشگاه شهید کاظمی از آنها خواسته شد که به عکسبرداری و فیلم‌برداری از این بازی نپردازند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه