همراه ما باشید

ماجرای عکس گل‌محمدی و پورعلی گنجی

ماجرای عکس گل‌محمدی و پورعلی گنجی

پیروزی نیوز - ماجرای عکس گل‌محمدی و پورعلی گنجی

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان سال دیگر هم با العربی قطر قرارداد دارد و نمی‌تواند طبق شایعات روزهای اخیر به پرسپولیس بیاید.
به گزارش پرسپولیس نیوز،‌ پس از انتشار عکسی از یک مهمانی که مرتضی پورعلی‌گنجی را در کنار یحیی گل‌محمدی نشان می‌داد، برخی تصور کردند این مدافع ملی‌پوش قرار است به زودی به جمع سرخ‌پوشان پایتخت بپیوندد.

طی دو سال گذشته همواره بحث حضور پورعلی گنجی در پرسپولیس مطرح بوده اما این بازیکن همواره علاقه داشته فوتبالش را در خارج از کشور ادامه دهد. اما با دیداری که به تازگی با یحیی گل محمدی داشته گمانه‌زنی هایی درباره حضورش در پرسپولیس مطرح ‌شد. گفته می‌شود گل محمدی که سابقه کار کردن با پورعلی گنجی را دارد به دنبال راضی کردن او برای پیوستن به پرسپولیس است و این خبر با دیدار اخیر مدافع تیم ملی با سرمربی پرسپولیس قوت گرفت.

البته برخی بازیکنان پرسپولیس هم ادها می‌کنند پورعلی‌گنجی پرسپولیسی است. اما او پول بسیار خوبی از العربی قطر می‌گیرد و اویک سال دیگر هم قرارداد دارد.

با تمام این اوصاف احتمال اینکه پورعلی‌گنجی بعد‌ها به پرسپولیس اضافه شود، زیاد است، چون پرسپولیسی است و بدش نمی‌آید حداقل یک سال برای تیم محبوبش بازی کند. او از جمله بازیکنان محبوب کارلوس کی‌روش بود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه