همراه ما باشید

دلیل حضور کفاشیان در فدراسیون فوتبال مشخص شد

دلیل حضور کفاشیان در فدراسیون فوتبال مشخص شد

پیروزی نیوز - دلیل حضور کفاشیان در فدراسیون فوتبال مشخص شد

رییس اسبق فدراسیون فوتبال قرار نیست مدت زمان طولانی در این فدراسیون بماند.به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از خبرگزاری میزان،چند روز پیش در اتفاقی غیرمنتظره، علی کفاشیان که پیش از این با محرومیت سنگینی روبرو شده بود، پس از تبرئه شدن در فدراسیون فوتبال فوتبال حضور یافت و بعد هم اعلام کرد که قرار است به عنوان نایب رییس اول فدراسیون به کارش ادامه دهد.

با این حال، تقریبا همه افراد شاغل در فدراسیون خصوصا اعضای هیئت رییسه، از دلیل بازگشت کفاشیان به فدراسیون فوتبال بی‌خبر هستند و نمی‌دانند او قرار است چه کاری انجام دهد. این در حالی‌است که با فعالیت کفاشیان مخالفت‌های زیادی در داخل و خارج از فدراسیون می‌شود.

البته به نظر می‌رسد رییس پیشین فدراسیون فوتبال قرار نیست مدت زمان زیادی در این ارگان بماند. شنیده می‌شود مقرر شده کفاشیان به عنوان نایب رییس اول فقط جلسات هیئت رییسه را برگزار کند و بعد از تعیین زمان برگزاری اولین مجمع، فدراسیون را ترک کند.

چندی پیش، یکی از نزدیکان کفاشیان به میزان گفته بود او قرار نیست در فدراسیون فعالیت طولانی داشته باشد و حالا این خبر به گوش می‌رسد که پس از جلسه مجمع، دیگر کفاشیان را در فدراسیون نمی‌بینیم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه