همراه ما باشید

ترابیان: واریز پول فدراسیون فوتبال به حسابی در دبی از زمان مصطفوی آغاز شد/ او از من و وزارت نفت کمک خواست

ترابیان: واریز پول فدراسیون فوتبال به حسابی در دبی از زمان مصطفوی آغاز شد/ او از من و وزارت نفت کمک خواست

پیروزی نیوز - ترابیان: واریز پول فدراسیون فوتبال به حسابی در دبی از زمان مصطفوی آغاز شد/ او از من و وزارت نفت کمک خواست

رئیس پیشین کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال گفت که واریز پول این فدراسیون به حسابی در دبی از زمان ریاست داریوش مصطفوی آغاز شده است.
به گزارش پرسپولیس نیوز،عباس ترابیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره ادعاهای داریوش مصطفوی اظهار داشت: سال‌هاست که مصطفوی را می‌شناسم و از او به خاطر کسوتش و حضورش در تیم ملی فوتبال ایران احترام می‌گذارم. با این حال کسانی مانند ما که سنی از آنها گذشته است، باید درباره گفته‌های خود دقت بیشتری کنیم. مخصوصاً درباره مواردی که شکل اتهام دارد و من می‌خواهم این موارد برای مصطفوی روشن شود.

وی درباره اینکه مصطفوی گفته ترابیان از وزارت نفت وارد فوتبال شده است، تصریح کرد: من از ابتدا علاقه زیادی به فوتبال داشتم و به‌عنوان بازیکن در تیم‌های باشگاهی بازی کردم. البته مانند شما (مصطفوی) این‌قدر بازیکن خوبی نبودم که در تیم ملی باشم. من به واسطه صفایی فراهانی که به شهادت اهالی فوتبال، تاکنون بهترین مدیر فوتبالی کشور بوده است، برای کمک به فوتبال آمدم و فکر می‌کنم کمک‌های ارزنده‌ای هم کردم.

رئیس پیشین کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال با اشاره به همکاری خود با این فدراسیون در زمان ریاست مصطفوی خاطرنشان کرد: زمانی که شما رئیس فدراسیون فوتبال بودید، بارها از وزارت نفت و من کمک خواستید تا کارهایی را که می‌توانیم، برای فوتبال انجام دهیم. این کارها جنبه مالی نداشت و تلاش می‌کردیم کمک‌های دیگری کنیم که کار کشور جلو برود. من هیچ ادعایی ندارم، اما فکر می‌کنم کارهای ارزنده‌ای برای ورزش کشور انجام دادم.

ترابیان با اشاره به پیگیری پرونده‌اش توسط کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال بیان کرد: این کمیته با ذره‌بین به پرونده ورود کرده و به این نتیجه رسیده که پولی رد و بدل نشده است، بلکه ماجرا، کلاهبرداری بوده و آنها موضوع را یک سوءمدیریت می‌بینند. افراد صاحب‌منصب تاکنون مطلبی درباره رد و بدل شدن پول نگفته‌اند و همه مطالب روشن است. اتهام مورد اشاره کمیته‌های استیناف و اخلاق در دادنامه، سوءمدیریت بوده است. من خیال شما و همه کسانی را که ان‌شاءالله با نیت خیر دنبال موضوع هستند، راحت می‌کنم.

وی درباره موضوع واریز پول فدراسیون فوتبال به حسابی در دبی به تسنیم گفت: اگر کسی در دبی بوده که پول فدراسیون به حساب او واریز می‌شد، به خاطر تحریم‌ها بود، اما جالب اینجاست که کار ارسال پول به حساب شرکت مربوط به هوشنگ مقدس (سرپرست پیشین تیم ملی) در دبی از زمان مصطفوی آغاز شد. به نظرم مقدس خدمات بسیاری به فوتبال کشور کرد، اما ارسال پول به حساب شرکت او از زمان مصطفوی شروع شده است. پس من هم باید ادعاهای مصطفوی را به خودش نسبت دهم که این کار را نمی‌کنم و احترام کسوتش را نگه می‌دارم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه