همراه ما باشید

نامه فدراسیون پزشکی ورزشی به سازمان هواپیمایی کشوری برای شروع لیگ

نامه فدراسیون پزشکی ورزشی به سازمان هواپیمایی کشوری برای شروع لیگ

پیروزی نیوز - نامه فدراسیون پزشکی ورزشی به سازمان هواپیمایی کشوری برای شروع لیگ

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی با ارسال نامه‌ای به رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، از او خواست نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در هواپیماها اقدام کند.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز به نقل از پایگاه خبری پزشکی ورزشی ایران، در آستانه از سرگیری لیگ برتر فوتبال، دکتر مهرزاد خلیلیان سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی طی نامه‌ای به علی عابدزاده، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری خواستار رعایت پروتکل‌های بهداشتی در پروازها شد.

 

در نامه دکتر مهرزاد خلیلیان خطاب به عابدزاده آمده است: «همانگونه که مستحضرید، جهت قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و حفظ سلامت تمام مسافران خطوط هوایی مطابق با دستورالعمل ابلاغی، مقرر گردیده صرفاً ۶۰ درصد ظرفیت هر پرواز توسط مسافرین اشغال شود؛ این در حالی است که وزیر محترم بهداشت نیز طی سفر خویش به مشهد مقدس، نسبت به انجام صحیح آن ابراز نگرانی کرده و بیم آن می‌رود عدم رعایت دقیق آن، موجبات گسترش بیماری خطرناک کرونا را به دنبال داشته باشد. لذا مستدعی است با توجه به آغاز لیگ برتر فوتبال که تعداد قابل توجهی از ورزشکاران طراز اول کشور در حال جابجایی خواهند بود، دستور فرمایید ضمن بررسی مجدد دستورالعمل نسبت به اجرای کامل آن اقدام فرمایند.»

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه