همراه ما باشید

رحمانی: پرسپولیس الان تیم اول ایران است

رحمانی: پرسپولیس الان تیم اول ایران است

پیروزی نیوز - رحمانی: پرسپولیس الان تیم اول ایران است

بازیکن تیم فوتبال پیکان با اشاره به برگزاری دیدار اول مقابل پرسپولیس عنوان کرد: به اعتقاد من این تیم در حال حاضر تیم اول ایران به حساب می‌آید.

به گزارش پرسپولیس نیوز، ماهان رحمانی درباره شرایط این روز‌های تیم فوتبال پیکان در آستانه شروع لیگ برتر، اظهار کرد: خداراشکر شرایط‌مان خوب است و روز به روز هم بهتر می‌شود. کادرفنی هم که تازه به ما اضافه شده تمام توان خود را برای آماده‌سازی تیم گذاشته و ما زیرنظر ویسی عملکرد خوبی تا الان داشته‌ایم.

 

وی افزود: ان‌شاءالله امتیازات از دست رفته را جبران می‌کنیم و تیم را از انتهای جدول بالا می‌کشیم. بازی اول ما مقابل پرسپولیس است که به اعتقاد من این تیم در حال حاضر تیم اول ایران به حساب می‌آید. پرسپولیس صدر جدول را در اختیار دارد، ولی این دلیل نمی‌شود که ما مقابل این تیم تلاشی نکنیم. قطعا برای کسب بهترین نتیجه پا به میدان می‌گذاریم.

 

بازیکن پیکان درباره نامه‌ای که منتشر شده بود و در آن باشگاه پیکان با شروع لیگ مخالفت کرده بود، اما این موضوع تکذیب شد، تصریح کرد: من در جریان این نامه نیستم، ولی ما آماده شروع لیگ برتر هستیم. ما ۱۰۰ درصد توان خود را می‌گذاریم و امیدوارم که جایگاه خود را در جدول ارتقا دهیم. البته این کار دشواری است، ولی چاره‌ای نداریم و باید تلاش کنیم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه