همراه ما باشید

رسن: از تمدید قرارداد ۱۸ میلیاردی خبر ندارم / بازی‌هایمان آسان نیست

رسن: از تمدید قرارداد ۱۸ میلیاردی خبر ندارم / بازی‌هایمان آسان نیست

پیروزی نیوز - رسن: از تمدید قرارداد ۱۸ میلیاردی خبر ندارم / بازی‌هایمان آسان نیست

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس عنوان کرد: پیشنهاد ۱۸ میلیاردی کذب محض است؛ تمرکزم روی بازی‌های باقی مانده لیگ معطوف است و موضوعات دیگر به مدیربرنامه‌های من مربوط می‌شود.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز، بشار رسن درباره شرایط تمرینات پرسپولیس در روزهای اخیر به ایرنا گفت: مسابقات با تعطیلی زیادی مواجه شد و در این شرایط باید به آمادگی خوبی می‌رسیدیم. کادر فنی برنامه‌ریزی خوبی کرده و تمرینات خوبی را در نظر گرفته است تا تیم هنگام آغاز مجدد لیگ از آمادگی لازم برخوردار باشد.

 

وی در رابطه با میزان آمادگی خودش افزود: تمرینات خوبی را زیر نظر کادر فنی و مربی بدنساز تیم انجام دادم. من کمی دیر به تمرینات اضافه شدم اما در دوران کرونا که در عراق بودم، تمرینات فشرده‌ام را انجام دادم اما تمرینات تیمی تاثیر به مراتب بیشتری در آمادگی بازیکنان خواهد داشت. من هم رفته رفته تلاشم را به کار می‌گیرم تا هر چه زودتر به سطح دلخواه کادر فنی برسم و بتوانم برای پرسپولیس مفید باشم.

 

هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا سرخپوشان در آستانه بازی با پیکان از آمادگی خوبی برخوردار هستند یا خیر، اظهار داشت: با برنامه‌ای که کادر فنی برای بازیکنان در نظر گرفته خدا را شکر همه از شرایط خوبی برخوردار هستند و آماده‌ هستیم تا شروع خوبی در لیگ داشته باشیم.

 

رسن با اشاره به میزان اهمیت شروع قدرتمند در لیگ، تصریح کرد: همیشه بازی اول از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. ما هم تمام تلاشمان را می‌کنیم تا مقابل پیکان گام محکمی برداریم و لیگ را با قدرت آغاز کنیم. این شروع مقتدرانه می‌تواند از هر نظر در ادامه لیگ به ما کمک کند.

 

هافبک سرخپوشان ادامه داد: برخی بر این باور هستند که پرسپولیس بازی‌های آسانی در ادامه لیگ دارد اما به هیچ وجه اینطور نیست. برای مثال تیمی مانند پیکان که برای بقا می‌جنگد به طور حتم حریف به مراتب سخت‌تری برای ما محسوب می‌شود. اما برای پرسپولیس در تمام مسابقات یک فلسفه وجود دارد و آن هم برد است.

 

وی در رابطه با اختلاف امتیاز پرسپولیس با سایر تیم‌ها اضافه کرد: اختلاف امتیاز وجود دارد اما ما تا بازی پایانی فصل و قطعی شدن قهرمانی نباید نگاهی به اختلاف امتیاز در جدول داشته باشیم و تنها باید در مسابقات موفق ظاهر شویم.

 

رسن درباره اینکه گفته می‌شود پرسپولیس با ۱۸ میلیارد تومان دنبال تمدید قرارداد این بازیکن است، عنوان کرد: نمی‌دانم که این مسائل از کجا مطرح می‌شود زیرا تاکنون صحبتی در مورد تمدید قرارداد مطرح نشده است. در حال حاضر بازی‌های زیادی از لیگ باقی مانده و هر زمانی که مدیریت صلاح بداند در این مورد صحبت می‌شود. نمی‌دانم این ارقام از کجا می‌آید؛ تمام این صحبت‌های مطرح شده کذب محض است. من سال گذشته هم با وجود داشتن پیشنهاد بهتر ۱۵۰ هزار دلار تخفیف دادم تا در پرسپولیس بمانم. از طرفی تمام مسائل مرتبط با تمدید قرارداد و موضوعات دیگر به مدیربرنامه‌های من مربوط می‌شود و تمرکز من روی فوتبال است. فکر هم نمی‌کنم تاکنون صحبتی در مورد تمدید شده باشد. در شرایط فعلی فقط به موفقیت پرسپولیس فکر می‌کنیم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه