همراه ما باشید

مهاجم پیکان: مقابل پرسپولیس از پیش بازنده نیستیم

مهاجم پیکان: مقابل پرسپولیس از پیش بازنده نیستیم

پیروزی نیوز - مهاجم پیکان: مقابل پرسپولیس از پیش بازنده نیستیم

بازیکن تیم فوتبال پیکان تاکید کرد در دیدار هفته بیست و دوم برابر پرسپولیس از پیش باخته نیستیم و ۹ بازی ۹ فینال داریم.

به گزارش پرسپولیس نیوز، جابر انصاری درباره دیدار فردای دو تیم پیکان و پرسپولیس عنوان کرد: امیدوارم بازی خوبی شود و بتوانیم امتیاز لازم را کسب کنیم. ما ۹ بازی و ۹ فینال داریم که برای همه این دیدارها تمام تلاشمان را می‌کنیم تا پیکان را در لیگ حفظ کنیم. برابر پرسپولیس بازی سختی داریم و برای کسب ۳ امتیاز پا به میدان می‌گذاریم . برای این تیم حریف از پیش باخته نیستیم.

بازیکن پیکان در رابطه با عدم حضور تماشاگر در بازی با پرسپولیس گفت: من در تیم‌های پرطرفدار بازی کرده‌ام و حضور و یا عدم حضور تماشاگر نمی‌تواند روی عملکرد من تاثیر بگذارد. اما شاید روی علمکرد تیم حریف تاثیر منفی بگذارد. تماشاگر روح و جذابیت فوتبال است.

وی در مورد مصدوم‌های پیکان عنوان کرد: در خصوص مصدومان باید کادر فنی صحبت کند. تیمی مثل ما که بضاعت کمتری در جذب بازیکن دارد خیلی ضرر می‌کند. باشگاه‌های ثروتمند که می توانند ۲-۳ جین بازیکن را جذب کنند با مصدوم شدن یک بازیکن زیاد ضرر نمی‌کنند و این قانون ۵ تعویض خیلی به آنها کمک می‌کند.

انصاری تاکید کرد: خیلی از تیم‌‌ها هستند که نمی‌تواند ۲۲ بازیکن هم تراز داشته باشته و با مصدومیت یک بازیکن کلیدی در آن پست به مشکل می‌خوردند. بازیکنان ما خیلی مستعد هستند و همه برای این بازی باقی‌مانده تمام توانشان را می‌گذارند.

مهاجم پیکان در رابطه با بازی‌های دوستانه و عملکرد این تیم تصریح کرد: ما چند بازی دوستانه انجام دادیم و کادر فنی برای شناخت بیشتر از بازیکنان و زوج سازی‌ها این دیدار ها برگزار کردند. در خط دفاعی و حمله بازنگری‌هایی انجام شد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه