همراه ما باشید

غیبت هواداران، بزرگترین آسیب برای تیم است/گفت و گوی اختصاصی با حسین عبدی، کارشناس پیش بازی دیدار پرسپولیس و پیکان

غیبت هواداران، بزرگترین آسیب برای تیم است/گفت و گوی اختصاصی با حسین عبدی، کارشناس پیش بازی دیدار پرسپولیس و پیکان

پیروزی نیوز - غیبت هواداران، بزرگترین آسیب برای تیم است/گفت و گوی اختصاصی با حسین عبدی، کارشناس پیش بازی دیدار پرسپولیس و پیکان

 

حسین عبدی، سرمربی سابق و پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفت و گوی اختصاصی با پرسپولیس، به عنوان کارشناس فنی پیش بازی دیدار پرسپولیس و پیکان که از چارچوب رقابت‌های هفته ۲۲ لیگ برتر فوتبال ایران برگزار می‌شود گفت:امشب همه هواداران در انتظار تماشای یک بازی جذاب هستند. از طرفی اما این دیدار پس از یک مدت مدید تعلیق رقابت‌ها برگزار خواهد شد و باید دید چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. علاوه بر هواداران، بازیکنان تیم‌ها نیز برای بازگشت مسابقات هیجان دارند.

با توجه به اینکه بازیکنان حدود ۳ ماه بازی‌های رسمی و پرفشار انجام نداده‌اند، انرژی بسیار زیادی دارند و این موضوع، هم وجه منفی دارد و هم وجه مثبت. وجه مثبتش این است که به احتمال بسیار زیاد بازی پر هیجانی را شاهد خواهیم بود و از طرف مقابل، احتمال مصدومیت بازیکنان بالا می‌رود.

اما امیدوارم هیچ بازیکنی مصدوم نشود و پرسپولیس با کسب ۳ امتیاز از میدان مسابقه خارج شود. علیرغم اینکه بازی در ورزشگاه شهر قدس برگزار می‌شود و پرسپولیس میهمان است، عدم حضور تماشاگران به سود پیکان و به ضرر پرسپولیس خواهد بود.

با توجه به اتفاقاتی که در دیدار هفته گذشته استقلال مقابل فولاد رخ داد، شاهد اعتراضات بیش از حد بازیکنان و کادر فنی به داور مسابقه بودیم. این موضوع ارتباط مستقیم با شرایط این روزهای جامعه در مواجهه با ویروس کرونا دارد. اینکه بازیکنان مدت زیادی است از شرایط عادی دور بوده و انرژی درونی بسیاری دارند، نشان دهنده این است که در بازی امشب نیز اگر تیم‌ها به قصد نتیجه گیری، بازی خشنی را به نمایش بگذارند، احتمال رخداد هر اتفاقی هست.

وضعیتی که جامعه در حال دست و پنجه نرم کردن با آن است، تاثیرات بسیاری بر ادامه لیگ خواهد گذاشت. پرسپولیس که اکنون با ۱۰ امتیاز اختلاف به صدر جدول تکیه زده است، نباید دچار غرور کاذب شود و تیم‌های رقیب، برای متوقف کردن و امتیاز گیری از پرسپولیس در میدان حاضر می‌شوند.

هیچ کدام از بازی‌های باقی مانده پرسپولیس در ادامه لیگ آسان نیستند و حریفان ارتش سرخ، حتی شانس کسب امتیاز و پیروزی را نیز دارند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه