همراه ما باشید

نشست پروین، روشن و ذوالفقارنسب برای فوتبال تهران

نشست پروین، روشن و ذوالفقارنسب برای فوتبال تهران

پیروزی نیوز - نشست پروین، روشن و ذوالفقارنسب برای فوتبال تهران

نشست مشورتی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و چهره‌های نام‌ آشنای فوتبال ایران در راستای ارتقاء جایگاه فوتبال تهران برگزار شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، در این جلسه که امروز(شنبه) با حضور رضا گل محمدی در دفتر مدیرکل برگزار شد، بیژن ذوالفقارنسب، علی پروین و حسن روشن، پیشکسوتان و مربیان فوتبال به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پیرامون ضرورت توجه ویژه به فوتبال پایتخت، به خصوص در بخش‌های استعدادیابی، فوتبال پایه و جوانان پرداختند و خواستار تشریک مساعی بیشتر در جهت ایجاد فضای مناسب برای استعدادیابی جوانان و تقویت فوتبال پایه شدند.

در این نشست ملی‌پوشان سابق فوتبال ایران بر این مهم تاکید داشتند که موفقیت فوتبال تهران در گرو توجه بیشتر به فوتبال پایه، ایجاد امکانات و فضای مناسب برای نمایش توان و استعداد جوانان است و باید تلاش شود تا استعدادیابی که از مشکلات اصلی فوتبال تهران است با حمایت اداره کل در مسیر درست قرار بگیرد.

همچنین در پایان این نشست، پیشنهاد شد که براساس یک دستورالعمل مشترک، اداره ‌کل و زیرمجموعه‌های آن در راستای تقویت فوتبال پایه به یک وحدت رویه برسند تا در نهایت فوتبال پایتخت بتواند به جایگاه واقعی خود دست پیدا کند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه