همراه ما باشید

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل پیکان

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل پیکان

پیروزی نیوز - ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل پیکان

یحیی گل محمدی بعد از وقفه چهارماه برای ادامه لیگ، اکنون تیمش را آماده جدال با پیکان کرده است.

به گزارش پرسپولیس نیوز، پرسپولیس با اختلاف ۱۰ امتیازی نسبت به نزدیک ترین رقیب، از شانس زیادی برای دستیابی دوباره به عنوان قهرمانی برخوردار است. با این حال آنها امروز باید به مصاف تیم قعرنشینی برود که عبدالله ویسی در نشست خبری خود ادعاهای جدیدی درباره آن مطرح کرده بود و مدعی شده بود که با فراموشی جدول، لیگ جدیدی را در تقابل با پرسپولیس استارت خواهند زد.

یحیی گل محمدی که در این بازی محمد انصاری را به دلیل مصدومیت و کریستین اوساگوآنا را به دلیل عدم بازگشت از کشور بهمراه مهدی ترابی محروم را در اختیار ندارد، با برنامه تاکتیکی مدنظر جدال با پیکان را پیش خواهد برد.

طبق آنچه که شنیده شده بیرانوند توانسته نظر کادرفنی را برای بازگشت به ترکیب اصلی با شروع دوباره مسابقات را به خود جلب کند. شماره یک پرسپولیس که قرار بود برای حضور در انتورپ در بلژیک حاضر شود، اکنون با اختلالی که در این سفر شکل گرفته، امیدوار است بتواند با حضور در ترکیب اصلی این تیم نمایش خوبی را پشت سر بگذارد.

با بازگشت محمد نادری و پایان مصدومیت این مدافع چپ، او بار دیگر به ترکیب اصلی بازخواهد گشت و در خط دفاعی چهار نفره سرخپوشان شجاع خلیل زاده، محمدحسین کنعانی زادگان و مهدی شیری را در کنار خود می‌بیند. در خط میانی نیز با توجه به ناآمادگی بشار رسن، این هافبک عراقی نیمکت نشین خواهد شد تا کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، امید عالیشاه و سیامک نعمتی در ترکیب اصلی حضور یابند.

علی علیپور در جنگ آقای گلی در استادیوم شهدای شهرقدس در کنار خود وحید امیری را حاضر می‌بیند و به دنبال این خواهند بود تا از ضعف خط دفاعی پیکان که بیشترین گل دریافتی این فصل را داشته، بهترین بهره را ببرند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، محمدحسین کنعانی زادگان، محمد نادری، مهدی شیری، احمد نوراللهی، کمال کامیابی‌نیا، علی علیپور، امید عالیشاه، وحید امیری و سیامک نعمتی

در سوی دیگر میدان هم احتمالا عبدالله ویسی ترکیب ۱۱ نفره تیمش را به شرح زیر وارد میدان خواهد کرد: وحید شیخ ویسی، محمد ستاری، حجت حق وردی، دانیال ماهینی، علی حمودی، امیرحسین کریمی، حسین پورامینی، سعید واسعی، فراز امامعلی، شهریار مغانلو و ابراهیم صالحی

دیدار دو تیم پیکان و پرسپولیس از ساعت ۲۱ در استادیوم شهدای شهر قدس با قضاوت زاهدی فر برگزار خواهد شد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه