همراه ما باشید

توضیح کارگزار پرسپولیس برای کسر مبلغ مطالبات باشگاه: ما کم می‌کنیم، مدیرعامل پیگیری قانونی می‌کند

توضیح کارگزار پرسپولیس برای کسر مبلغ مطالبات باشگاه: ما کم می‌کنیم، مدیرعامل پیگیری قانونی می‌کند

پیروزی نیوز - توضیح کارگزار پرسپولیس برای کسر مبلغ مطالبات باشگاه: ما کم می‌کنیم، مدیرعامل پیگیری قانونی می‌کند

مدیر روابط عمومی شرکت آتیه داده پرداز در خصوص وضعیت قرارداد پرسپولیس بل لیت شرکت توضیح داد.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز، علیرضا خلیفه درباره همکاری این شرکت با باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به قراردادی که بین شرکت آتیه داده پرداز و باشگاه پرسپولیس منعقد شد و به خصوص پس از امضای الحاقیه، با وجود مشکلات اقتصادی که نه تنها در فوتبال ایران بلکه در باشگاه‌های بزرگ فوتبال در دنیا به وجود آمد این شرکت توانست در تعاملی خوب با باشگاه پرسپولیس کارهای خوبی انجام دهد. همه تلاش‌های صورت گرفته برای این بود که شرکت آتیه داده پرداز بتواند به تعهداتش عمل کند و خوشبختانه اتفاقات خوبی هم در این مسیر صورت گرفت.

 

وی ادامه داد: طبق توافقات، پرداختی نوبت اول و دوم انجام شد اما پرداخت سوم با کسورات انجام شد که این هم به خاطر مسائل قانونی و در ارتباط با بیمه بود. وفق ماده ۳۸ قانون تامین اجتماعی، هر گونه پرداخت (غیر از فروش) به طرف مقابل با کسورات بیمه روبرو خواهد شد و به همین دلیل این اتفاق رخ داد. در طرف مقابل می‌بایست وفق قانونی نسبت به اخذ مفاصا حساب از سازمان تامین اجتماعی اقدام شود تا متقابلا وجوه مکسروه به طرف مقابل پرداخت شود. در حال حاضر هم مدیریت محترم باشگاه پرسپولیس در حال انجام مذاکره با تامین اجتماعی است تا موضوع به صورت قانونی پیگیری شده و حل گردد. به محض بر طرف شدن این مشکل، مبلغ کسر شده به طرف مقابل پرداخت خواهد شد و جای نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

 

خلیفه تاکید کرد: جلسه مشترک نماینده شرکت آتیه داده پرداز و مدیر مالی باشگاه پرسپولیس در دفتر مرکزی بیمه تامین اجتماعی برگزار شد و مقرر گردید هر چه زودتر در کم ترین زمان ممکن نامه بیمه تامین اجتماعی مبنی بر معافیت باشگاه پرسپولیس از کسورات بیمه صادر شود و کسورات پرداختی نیز واریز گردد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه