همراه ما باشید

فنونی‌زاده: با وجود عبدی به استوکس نیازی نداریم / یحیی می‌تواند به جوان‌ها بیشتر بازی دهد

فنونی‌زاده: با وجود عبدی به استوکس نیازی نداریم / یحیی می‌تواند به جوان‌ها بیشتر بازی دهد

پیروزی نیوز - فنونی‌زاده: با وجود عبدی به استوکس نیازی نداریم / یحیی می‌تواند به جوان‌ها بیشتر بازی دهد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی در اختیار پیکان بود و آنها به تجریه تیم پرسپولیس باختند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، مرتضی فنونی‌زاده، درباره بازی دو تیم پرسپولیس و پیکان اظهار کرد: پرسپولیس خوب بازی نکرد و این بخاطر این است مدت زیادی از شرایط بازی به دور بودند. از دو سه هفته دیگر پرسپولیس بازی ‌های خوبی به نمایش می‌گذارد. تنها نکته مثبت این بازی سه امتیازی بود که کسب شد و اختلاف این تیم با رقبا بیشتر شد.

وی افزود: پیکان خیلی بهتر بازی کرد و ۶۰ به ۴۰ بازی در اختیار آن‌ها بود. پیکان به تجربه بازیکنان پرسپولیس باخت و در آینده تیم خیلی بهتری می‌شود.

پیشکسوت پرسپولیس عنوان کرد: در این بازی خط دفاعی سرخپوشان عملکرد خیلی خوبی داشت. در دروازه هم بیرانوند نمایش خوبی از خود نشان داد و فقط در پنالتی که داد اشتباه کرد. می توانست توپ را رها کند و اتفاقی رخ نمی‌داد. او نباید این اشتباهات را انجام دهد.برایش در تیم جدیدی که می‌رود آرزوی سلامتی می‌کنم.

وی درباره درخشش عبدی در این دیدار بیان کرد: عبدی با عملکردش نشان داد دیگر به استکوس نیازی نداریم. یحیی می تواند در چند بازی آخر لیگ به این جوان‌ها بیشتر بازی بدهد تا تجربه کافی را کسب کنند. آن دو صحنه‌ای را که اشتباه کرد بخاطر تجربه کمش بود. او بیست سال بیشتر سن ندارد و امیداورم در آینده بیشتر بدرخشد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه