همراه ما باشید

تارتار: خبری از برطرف شدن مشکلات نیست

تارتار: خبری از برطرف شدن مشکلات نیست

پیروزی نیوز - تارتار: خبری از برطرف شدن مشکلات نیست

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: فعلا که خبری از برطرف شدن مشکلات نیست، ولی امیدواریم حل شود.

به گزارش پرسپولیس نیوز، مهدی تارتار درباره بازی تیم نفت مسجدسلیمان مقابل تیم شاهین شهرداری بوشهر، عنوان کرد: بازی جذابی برگزار شد و ۴ گل داشت. تیم ما از دقیقه ۲۰، ده نفره شد و در آن هوای گرم و شرجی، تحت‌فشار بازی کردیم. با این حال، مقاومت کردیم و حتی گل دوم را زدیم. در ادامه می‌توانستیم برنده از زمین خارج شویم چون بازیکنان جانانه جنگیدند، ولی گل مساوی را روی اشتباه خودمان خوردیم.

وی با ابراز ناراحتی از تساوی تیمش مقابل تیم شاهین به دلیل ۱۰ نفره شدن تیم، تصریح کرد: بعد از بازی، نه من و کادرفنی از این بازی راضی بودیم و نه بازیکنان؛ چون سه امتیاز در مشت‌مان بود و در آخرین دقایق آن را از دست دادیم. زیبایی فوتبال به همین چیزهاست. با این که تیم ما ۱۰ نفره شد و دروازه‌بان‌مان را اخراج کردند، ولی از کادر داوری مخصوصا حسن اکرمی به خاطر قضاوت خوبی که داشت، تشکر می‌کنم. واقعا قضاوت بی‌نقصی ارائه دادند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با اشاره به کیفیت مسابقات لیگ برتر تصریح کرد: کیفیت لیگ پایین آمده است و بازیکنان از نظر بدنی شرایط خوبی ندارند. کاملا واضح است که برای رسیدن به شرایط خوب زمان لازم داریم. با این حال، تیم خوبی هستیم و از نظر تیمی مشکلی نداریم. وقتی ۱۱ نفره بودیم بر بازی مسلط شدیم و می‌توانستیم پس از نتیجه یک بر صفر، گل دوم را به ثمر برسانیم، ولی بعد از ۱۰ نفره شدن، کارمان خیلی سخت شد. همین که بازیکنان موفق شدند با دست‌پُر از میدان بیرون بیایند کار بزرگی انجام دادند.

تارتار در مورد عملکرد تیم شاهین در بازی مقابل تیم نفت مسجدسلیمان گفت: شاهین تیم خوب و جانداری است. عناصر هجومی آنها سرعتی و تکنیکی هستند و می‌توانند کار را برای هر تیمی سخت کنند. وقتی ما ۱۰ نفره شدیم فشار زیادی آوردند و فکر می‌کنم مستحق کسب امتیاز از این بازی بودند.

وی با ابراز امیدواری از حل مشکلات تیم‌های نفتی که فعلا به سختی روزگار می‌گذارنند، تاکید کرد: امیدوارم مشکلات تیم ما هر چه سریع‌تر برطرف شود و این سه تیم نفتی حداقل در سال آینده وضعیت بهتری داشته باشند. فعلا که خبری از برطرف شدن مشکلات نیست، ولی امیدواریم حل شود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه