همراه ما باشید

پاسخ دروازه‌بان پیکان به شایعات دریافت گل‌های عجیب از پرسپولیس

پاسخ دروازه‌بان پیکان به شایعات دریافت گل‌های عجیب از پرسپولیس

پیروزی نیوز - پاسخ دروازه‌بان پیکان به شایعات دریافت گل‌های عجیب از پرسپولیس

دروازه بان تیم فوتبال پیکان در مورد انتقادهایی که نسبت به عملکرد او می شود، گفت: هرکسی جای من در دیدار مقابل پرسپولیس درون دروازه پیکان قرار داشت چهار گل دریافت می کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، وحید شیخ‌ویسی در دیدار برابر پرسپولیس عملکرد خوبی نداشت و شائبه‌هایی درباره‌اش به وجود آمد اما بررسی‌ها نشان می‌دهد او مدتهاست از آمادگی به دور است. او در دیدار دیشب مقابل پرسپولیس بر اثر یک اشتباه نتوانست ضربه علیپور را سیو کند. این اشتباه خیلی‌ها را به یاد گل فصل پیشی که او در ورزشگاه آزادی از پرسپولیس خورده بود انداخت و شائبه‌هایی را در فضای مجازی به وجود آورد مبنی بر اینکه این دروازه‌بان ۳۳ ساله مقابل پرسپولیس گل‌های عجیبی دریافت می‌کند.

دروازه‌بان پیکان درباره صحنه گل اول پرسپولیس که روی اشتباه فردی او به ثمر رسید عنوان کرد: نمی‌دانم چرا به این اندازه روی من حساسیت وجود دارد. برخی‌ افراد علیه من موضع گیری می کنند. من اگر گل بد خوردم همیشه تقصیر را به گردن گرفتم و چیزی نگفتم اما اینکه در برخی سایت ها علیه من موضع گیری می شود به خاطر این است که من مدیر برنامه ندارم. بعضی ها مدیر برنامه دارند و آنها در سایت ها و رسانه ها علیه من موضع گیری می کنند.

وی ادامه داد: منشا این تحرکات در تیم خودمان است، دلیلی ندارد که بیرون از تیم خودمان کسی علیه من صحبت کند. مدیربرنامه برخی بازیکنان خودمان منتظر هستند تا اتفاق بیفتد تا علیه من موضع بگیرند. من تا پیش از این بازیکن ساکتی بودم و خیلی جاها کوتاه آمدم اما از الان به بعد می خواهم صحبت کنم تا حقم خورده نشود. من اگر اشتباهی کردم هیچ وقت این اشتباه را پنهان نکردم و اگر توپی هم گرفتم وظیفه ام را انجام دادم. منتها در فوتبال ایران اینطور است که اگر سکوت کنم ضرر خواهم کرد.

شیخ‌ویسی درباره سه گلی که از پرسپولیس خورد هم اظهار کرد: ۸ توپ روی دروازه ما آمده که ۷ موقعیت تک به تک بوده است. خب بالاخره از ۷ تک به تک ۳ موقعیت گل می‌شود از اول فصل اینطور بوده که بیشتر موقعیت ها روی دروازه ما تک به تک و ۳ به ۲ بوده، خب این تقصیر من است؟ هر دروازه بان دیگر جای من بود شب گذشته چهار گل می خورد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه