همراه ما باشید

سیف‌الله‌پور: باشگاه درباره جدایی کفشگری تصمیم می‌گیرد / جایگاه‌مان اینجای جدول نیست

سیف‌الله‌پور: باشگاه درباره جدایی کفشگری تصمیم می‌گیرد / جایگاه‌مان اینجای جدول نیست

پیروزی نیوز - سیف‌الله‌پور: باشگاه درباره جدایی کفشگری تصمیم می‌گیرد / جایگاه‌مان اینجای جدول نیست

مدیر تیم فوتبال نساجی مازندران کسب سه امتیاز مقابل تراکتور را مزد زحمات این تیم در هفته‌های گذشته دانست.
به گزارش پرسپولیس نیوز، ایزد سیف‌الله‌پور درباره پیروزی یک بر صفر تیم نساجی مقابل تراکتور در هفته بیست‌‌و‌دوم لیگ برتر به تسنیم گفت: رنگین کمان پاداش کسانی است که سختی زیر باران ماندن را کشیده باشند. ما سختی زیادی در این مدت کشیدیم و مقابل تراکتور مزد زحمات‌مان را گرفتیم. اگر بچه‌ها قدر موقعیت‌ها را هم می‌دانستند شاید با نتیجه پرگلی به پیروزی می‌رسیدیم. به‌هرحال ما بازی را بردیم و این پیروزی را به کادر فنی، بازیکنان و هواداران تبریک می‌گوییم.

وی افزود: نکته حائز اهمیت این بود که ما در سفر به تبریز تمام پروتکل‌های بهداشتی را به طور کامل رعایت کردیم. با زحماتی که مالک و مدیران باشگاه کشیدند با پرواز مستقیم چارتر به تبریز رفتیم، تمام مسائل را هم رعایت کردیم و خوشبختانه امتیازات کامل را گرفتیم. تا الان با محمود فکری دو بازی خارج از خانه انجام داده‌ایم و در هر دو بازی پیروز شدیم. اول ماشین‌سازی را شکست دادیم و حال تراکتور را، در حالی که در دور رفت از این دو بازی فقط یک امتیاز گرفته بودیم. به‌هرحال پرونده این مسابقه هم بسته شد و الان به بازی با فولاد که یک تیم پُرمهره با کادر فنی خوب است، فکر می‌کنیم.

مدیر تیم فوتبال نساجی تصریح کرد: از باشگاه تراکتور هم که تمام پروتکل‌های بهداشتی را در ورزشگاه رعایت کرده بود تشکر می‌کنیم، اما به نظرم حیف است در شهرهای مانند تبریز و قائمشهر بازی‌ها بدون تماشاگر برگزار شود.

سیف‌الله‌پور درباره صعود تیم نساجی در جدول رده‌بندی و حاشیه امنیت این تیم میانه جدولی، گفت: ما تیم‌مان شخصیت خوبی پیدا کرده است و جایگاه‌مان اینجای جدول (رتبه نهم) نیست. مطمئناً با درایت کادر فنی جایگاه‌مان در هفته‌های آینده بهتر از این خواهد شد.

وی در مورد غیبت مهرداد کفشگری در تمرینات تیم نساجی و بحث جدایی این بازیکن از جمع سرخپوشان، گفت: کفشگری به یک باره خودش از تیم خداحافظی کرده و باشگاه باید در مورد او تصمیم بگیرد. چون این بازیکن خودش تمرینات را ترک کرده است، باید سرمربی و باشگاه درباره او تصمیم‌گیری کنند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه