همراه ما باشید

یاوری: گل‌محمدی باید فصل بعد، خط حمله را تقویت کند

یاوری: گل‌محمدی باید فصل بعد، خط حمله را تقویت کند

پیروزی نیوز - یاوری: گل‌محمدی باید فصل بعد، خط حمله را تقویت کند

پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است با وجود مسجل شدن قهرمانی پرسپولیس روی کاغذ اما برای اعلام قهرمانی در زمین هنوز زود است.
به گزارش پرسپولیس نیوز، محمود یاوری درباره برد پرسپولیس مقابل پیکان با آغاز دوباره لیگ برتر پس از شیوع کرونا عنوان کرد: پرسپولیس پیروزی خوبی بدست آورد، اما هنوز برای قهرمان دانستن این تیم در زمین زود است، هرچند روی کاغذ پرسپولیس قهرمان شده است. به نظرم هنوز بازی‌ها درنیامده و به شرایط عادی خود بازنگشته و بنابراین برای پیش‌بینی زود است. این موضوع مختص ایران هم نیست و در لالیگا هم دیدید که بعد از شروع مسابقات، ورق به سود رئال مادرید برگشت در صورتی که پیش از آن شانس قهرمانی بارسلونا بیشتر بود.

وی درباره نقاط ضعف و قوت پرسپولیس، بیان کرد: یحیی گل‌محمدی در حال حاضر تیم خوبی دارد، اما پرسپولیس تیم پرهواداری است و مجبور است تهاجمی بازی کند، بنابراین گل‌محمدی برای فصل بعد باید با خرید مهاجم خوب، خط حمله را تقویت کند.

پیشکسوت فوتبال ایران پیرامون عملکرد بازیکنان این تیم، افزود: در پرسپولیس حمایت هواداران بر عملکرد بازیکنان تاثیر زیادی دارد و نبود آنها هم خیلی به چشم می‌آید. شما شجاع خلیل‌زاده را ببینید در پرسپولیس جنگنده‌تر از زمانی که در سپاهان بود، بازی می‌کند که دلیل آن تاثیر هواداران پرسپولیس است.

یاوری درباره دیدار بعدی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل شاهین شهرداری بوشهر، اظهار کرد: بازی با شاهین اصلا دیدار آسانی نیست. شاهین مقابل نفت مسجد سلیمان هم خوب بازی کرد و نشان داد رقیب سختی است.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه