همراه ما باشید

اسکوچیچ خودش خواسته آنجا بنشیند، اما شأن فوتبال ایران چه می‌شود؟

اسکوچیچ خودش خواسته آنجا بنشیند، اما شأن فوتبال ایران چه می‌شود؟

پیروزی نیوز - اسکوچیچ خودش خواسته آنجا بنشیند، اما شأن فوتبال ایران چه می‌شود؟

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره تصویر جنجالی که از او در بازی پیکان و پرسپولیس منتشر شده توضیح داد، اما آیا بهتر نبود که مسئولان ورزش احترام و شأن فوتبال ایران را با ممانعت از این اقدام حفظ می‌کردند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد در چارچوب هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه شهرقدس با نتیجه سه بر یک از سد پیکان بگذرد. تماشاگر ویژه این بازی بدون تماشاگر، سرمربی تیم ملی ایران بود. دراگان اسکوچیچ بعد از بازگشت دوباره به ایران به منظور تماشای بازی‌های لیگ برای اولین بار به تماشای جدال پیکان و پرسپولیس نشست. اما به جای حضور در جایگاه تصاویری از او منتشر شده که بک‌گراند کالا قابل تاملی دارد و فضای اطرافش چندان درست و مناسب.

با دیدن این عکس‌ها اولین سوالی که مطرح می‌شود این است که چرا سرمربی تیم ملی یک کشور باید در چنین شرایطی یک بازی را لیگ برتر را تماشا کند. جایی که هیچ تشریفاتی برای او نداشته است. هر چند که گفته می‌شود ورزشگاه در دست تعمیر بوده و به دلیل اینکه اسکوچیچ خواسته کسی اطرافش نباشد در آن محل نشسته است. و حتی خود اسکوچیچ هم درباره این عکس‌های جنجالی گفته من آنجا در ورزشگاه دنبال بهترین جا برای آنالیز بازی بودم نه بهترین جا برای گرفتن عکس. اما نکته مهم اینجاست که این تصویر می‌تواند به وجهه فوتبال ایران ضربه بزند. سرمربی تیم ملی یک شخصیت حقوقی دارد که باید به آن هم توجه شود. انتشار چنین عکسی در سطح بین‌المللی می‌تواند وجهه فوتبال ایران را خدشه‌دار کند چرا که تصویر بدی از ورزشگاه و محل نشستن سرمربی تیم ملی منعکس می‌کند. چه بهتر که خودمان به دست خودمان احترام و حرمت «سرمربی تیم ملی فوتبال ایران» را نگه داریم فارغ از اینکه چه کسی است و چه کارنامه‌ای دارد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه