همراه ما باشید

فولاد ۲ – ماشین‌سازی یک / تداوم پیروزی‌ در اهواز

فولاد ۲ – ماشین‌سازی یک / تداوم پیروزی‌ در اهواز

پیروزی نیوز - فولاد ۲ – ماشین‌سازی یک / تداوم پیروزی‌ در اهواز

تیم فوتبال فولاد خوزستان توانست در دیداری خانگی تیم ماشین‌سازی تبریز را با نتیجه دو بر یک شکست داده و خود را به مکان سوم جدول رده‌بندی رساند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، دیدار تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و ماشین‌سازی تبریز امشب (دوشنبه) ساعت ۲۱ در چارچوب هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان برگزار شد. شاگردان جواد نکونام هفته گذشته هم در دیدار معوقه هفته نوزدهم مقابل استقلال ۳ امتیاز برد خانگی را به خود اختصاص دادند.

در نیمه اول این دیدار بابک مرادی گل اول ماشین‌سازی تبریز را در دقیقه ۴ بازی به ثمر رساند. پس از آن فرشاد احمدزاده در دقیقه ۱۶ با ضربه سر پاسخ گل مرادی را داد تا جدال فولاد و ماشین‌سازی با تساوی دنبال شود. تیم فولاد خوزستان در نیمه دوم این مسابقه با گل لوسیانو پریرا که در دقیقه ۶۵ به ثمر رسید، با نتیجه ۲ بر یک از حریف خود پیش افتاد و دیدار با همین نتیجه به پایان رسید.

فولاد خوزستان با این برد ۳۹ امتیازی شد و بعد از پرسپولیس و سپاهان، به رده سوم جدول لیگ برتر فوتبال ایران صعود کرد.

جواد نکونام سرمربی فولاد خوزستان در این مسابقه شهاب گردان، موسی کولی‌بالی، وحید حیدریه، مجتبی‌ نجاریان، زبیر نیک‌نفس، عباس بوعذار، محمد قاسمی‌نژاد، احمد عبدالله‌زاده، فرشاد احمدزاده و لوسیانو پریرا را به زمین فرستاد.

احد شیخ‌لاری هم در این دیدار حامد لک، شاهین توکلی، اتابک زارعی، فردین عابدینی، مسیح زاهدی، بابک مرادی، شاهین ثاقبی، میلاد نوری، ادواردو دوسانتوس، فرید کریمی و محمد قادری را برای ماشین‌سازی تبریز در ترکیب قرار داد.

 

 

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه