همراه ما باشید

استقلال یک – سایپا یک / زور شاگردان مجیدی به سایپا هم نرسید

استقلال یک – سایپا یک / زور شاگردان مجیدی به سایپا هم نرسید

پیروزی نیوز - استقلال یک – سایپا یک / زور شاگردان مجیدی به سایپا هم نرسید

 

دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و سایپا با تساوی بدون گل به اتمام رسید تا ناکامی آبی‌های پایتخت همچنان ادامه داشته باشد.

به گزارش پرسپولیس، دیدار تیم های استقلال و سایپا از ساعت ۲۱ در ورزشگاه آزادی برگزار شد که با تساوی یک بر یک به پایان رسید. استقلال با این نتیجه برای سومین دیدار پیاپی در لیگ موفق به برد نشد و این بار در خانه مقابل سایپا متوقف شد تا ناکامی‌های مجیدی ادامه داشته باشد. آبی پوشان در ۲ دیدار گذشته خود مقابل گل‌گهر و فولاد شکست خورده بودند.

مسعود ریگی (۱۶) برای استقلال و فرشید باقری (۴۵ برای سایپا) گلزنی کردند تا در پایان استقلال با ۳۷ امتیاز به رده پنجم سقوط کند و سایپا با ۲۰ امتیاز در رده سیزدهم قرار بگیرد.

مجیدی در این دیدار سید حسین حسینی، روزبه چشمی، مسعود ریگی، آرش رضاوند، سیاوش یزدانی( ۸۴ محمد بلبلی)، وریا غفوری، علی دشتی (۵۴ زکریا مرادی)، محمد دانشگر، میلاد زکی‌پور( ۷۴ میلیچ)، فرشید باقری و مهدی قائدی( ۷۴ سینا خادم پور) را در ترکیب داشت.

ابراهیم صادقی هم تیمش را با این ترکیب روانه میدان کرد: حامد فلاح زاده، خالد شفیعی، آرمین سهرابیان، مهیار جباری (۶۳ سعید محمد فرد)، آرمان رمضانی(۱+۹۱ مرتضی آقاخان)، مجید علیاری، روزبه شاه علیدوست، صادق بارانی، ابوالفضل جلالی، حسین کامیاب (۶۲ رضا جعفری) و محمدرضا سلیمانی.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه