همراه ما باشید

براساس نظر پزشک پرسپولیس کشیدگی همسترینگ پای راست تایید شد،شنیده می شود امیری حداقل ۳ مسابقه لیگ را از دست داده است.

براساس نظر پزشک پرسپولیس کشیدگی همسترینگ پای راست تایید شد،شنیده می شود امیری حداقل ۳ مسابقه لیگ را از دست داده است.

پیروزی نیوز - براساس نظر پزشک پرسپولیس کشیدگی همسترینگ پای راست تایید شد،شنیده می شود امیری حداقل ۳ مسابقه لیگ را از دست داده است.

به گزارش پرسپولیس نیوز، وحید امیری که با حضور در بازی مقابل پیکان در آستانه رسیدن به رکورد ۱۰۰ بازی با پیراهن پرسپولیس قرار داشت در عین ناباوری دچار مصدومیت شد تا این فرصت ویژه را از دست دهد.
هنوز نیمه اول تمام نشده بود که این هافبک پرتلاش به دلیل آسیب‌دیدگی جای خود را به عبدی جوان داد.طبق اعلام پزشک پرسپولیس عضله همسترینگ پای راست امیری دچار کشیدگی شده است و بعد از انجام آزمایش‌های تکمیلی شدت آسیب‌دیدگی و مدت دوری‌اش از مشخص شد. امیری مهره‌ای تأثیرگذاری برای پرسپولیس است که نقش محوری در برنامه‌های هجومی گل محمدی دارد. اگر خدای‌نکرده او هم مثل انصاری فصل را از دست دهد برای خودش و پرسپولیس بسیارگران تمام خواهد شد، چراکه امیری انگیزه زیادی داشت که بتواند عنوان بهترین پاسور فصل را از آن خود کند و همان‌طور که گفته شد می توانست با انجام یک بازی دیگر به باشگاه ۱۰۰ تایی های پرسپولیس بپیوندد.
این هافبک لرستانی که سومین فصل حضورش را در جمع سرخ‌ها سپری می‌کند در ۹۹ مسابقه‌ای که( لیگ برتر،جام حذفی، لیگ قهرمانان آسیا و سوپر جام) در زمین بوده است ۱۵ گل زده و ۲۱ پاس گل داده است.
امیری اگر در سال ۹۷ به باشگاه ترابوزان نمی‌رفت چه‌بسا می‌توانست گل‌های بیشتری برای پرسپولیس بزند و حتی تعداد بازی‌های خود را زودتر از این به عدد ۱۰۰ برساند. درهرصورت امیری تنها یک‌فصل در ترکیه بازی و در بازگشت به تیم‌های خواهان خود جواب رد داد و بار دیگر پیراهن شماره ۱۹ پرسپولیس بر تن کرد و یکی از بهترین‌های لیگ نوزدهم تا به اینجای فصل بوده است.

قهرمانی در سوپر جام
وحید امیری اولین بازی خود با پیراهن پرسپولیس را در سوپر جام و مقابل تیم سابقش انجام داد. این بازی روز ۳۰ تیرماه سال ۹۶ برگزار شد و با برتری ۳ بر صفر مقابل نفت تهران و اولین قهرمانی برای امیری همراه بود.

گل ۳ امتیازی و صدرنشینی پرسپولیس
دهمین بازی با گلزنی همراه بود. در هفته دوازدهم لیگ برتر پرسپولیس با گل ۳ امتیازی امیری تیم ماشین‌سازی را در خانه شکست داد تا بالاتر از تراکتورسازی به صدر جدول برسد.

جشن پنالتی مقابل سپاهان
امیری بیستمین بازی خود با پیراهن پرسپولیس را مقابل تیم سپاهان انجام داد. این بازی هم با برد و تداوم صدرنشینی سرخ‌ها همراه شد. مهم‌ترین اتفاق این مسابقه پنالتی بود که طارمی و رضاییان به سبک گلزنی مسی و سوآرز به ثمر رساندند.

متوقف کردن الهلال
بازی شماره ۳۰ در لیگ قهرمانان آسیا بود، جایی که امیری و همبازیانش در زمین بی‌طرف به مصاف الهلال رفتند و این تیم عربستانی را که به‌حکم قرعه میزبان بود در بازی برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷ بدون گل متوقف کردند.

شکست در روز بد پرسپولیس
امیری و همبازیانش که به خاطر فشردگی بازی‌های لیگ و آسیایی بسیار خسته بودند در هفته ششم مقابل تیم پیکان با یک گل شکست خوردند تا چهلمین بازی برای امیری با خاطره‌ای تلخ تمام شود.

صدرنشینی و رکوردشکنی
پرسپولیس دیدار معوقه خود برابر نفت آبادان را با دبل علیپور پیروز شد و با ۷ امتیاز بیشتر قهرمانی نیم‌فصل را جشن گرفت. پاس یکی از ۲ گل بازی را امیری داد تا پنجاهمین بازی این بازیکن با پیراهن پرسپولیس بسیار خاطره‌انگیز شود.

آتش‌بازی مقابل نماینده ازبکستان
پرسپولیس فصل ۲۰۱۸ آسیا را توفانی شروع کرد و تیم نسف قارشی را با نتیجه پرگل شکست داد، امیری که برای هفتادمین بار با پیراهن شماره ۱۹ به میدان رفت در این بازی یکی از ۳ گل پرسپولیس را ساخت.

باخت در بازی تشریفاتی
پرسپولیس چند هفته مانده به پایان فصل قهرمانی‌اش را در لیگ هجدهم تثبیت کرد تا بازی‌های پایانی حکم جدال‌های تشریفاتی را برای این تیم داشته باشد. در هفته ماقبل پایانی که با اشتباهات داوری به سود تیم ذوب به پایان رسید وحید امیری هفتادمین بازی خود را در پرسپولیس پشت سر گذاشت.

شکست در مشهد با اشتباه داوری
وحید امیری که در بازگشت از ترکیه توانسته بود خیلی زود جایگاه خود را در ترکیب ثابت پرسپولیس پس بگیرد در بازی با  شهر خودرو تعداد بازی‌هایش را به عدد ۸۰ رساند. پرسپولیس این بازی را با یک گل به حریف واگذار کرد.

طلسم شکنی در اصفهان
در شب طلسم شکنی پرسپولیس مقابل ذوب، وحید امیری هم پاس گل داد و هم ۹۰ تایی شد.این بازی ۳ بر صفر به سود میهمان تمام شد تا ناکامی ۹ساله پرسپولیس در فولادشهر برابر ذوب با پاس گلی که وحید امیری به علیپور برای ساختن گل دوم داده بود به پایان برسد.
همان‌طور که گفته شد این بازیکن برای نود ونهمین بار با پیراهن پرسپولیس مقابل پیکان به میدان رفت. امیری در تمام مسابقاتی که این فصل حاضر بوده ۶ گل  و ۵ پاس گل از خود بر جای گذاشته است.او در فصل شانزدهم طی ۲۵ مسابقه‌ای که با پیراهن پرسپولیس مقابل حریفان به میدان رفت ۶ گل زد و ۵پاس گل داد، در ۱۱ مسابقه آسیایی نیز که همراه سرخ‌ها بود یک گل زد و ۲ پاس گل داده بود.فصل هفدهم نیز او در ۲۶ مسابقه‌ای که در ترکیب قرار داشت ۲ گل زد و با ارسال ۷ پاس گل بعد از محسن مسلمان دومین گلسازبرتر فصل بود.
امیری ۲ پاس گل در ۸ مسابقه‌ای که در لیگ قهرمانان ۲۰۱۸ آسیا همراه پرسپولیس بود از خود به‌جای گذاشته بود. امیدواریم صدمین بازی امیری در همین فصل جاری به ثبت و با قهرمانی پرسپولیس توأم شود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه