همراه ما باشید

خداحافظی میشو از هواداران: فقط به خاطر کرونا برنگشتم

خداحافظی میشو از هواداران: فقط به خاطر کرونا برنگشتم

پیروزی نیوز - خداحافظی میشو از هواداران: فقط به خاطر کرونا برنگشتم

یشو کریستیچوویچ که به دلیل شیوع ویروس کرونا موفق نشد به ایران بازگردد طی بیانیه‌ای از این باشگاه و هوادارانش خداحافظی کرد.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز، سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر که به دلیل شیوع ویروس کرونا، ایران را ترک کرده بود پس از ماه‌ها موفق نشد به این تیم برگردد. از این رو او طی بیانیه با هواداران تیم فوتبال شاهین خداحافظی کرد و اصرار داشت بگویند تنها دلیل بازنگشتنش به این تیم ویروس کرونا است.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«من به بوشهر، هواداران و مدیریت باشگاه شاهین قول داده و می‌دهم که درصورت کم شدن ویروس کرونا که متاسفانه در این لحظه روز به روز در حال افزایش است بدون ثانیه‌ای درنگ به ایران بازگردم. در زمان آمدن من به تیم شاهینی که فقط دو امتیاز داشت نشان دادم از فوتبال ترسی ندارم. در آن زمان به لطف خدا و کمک همه مردم بوشهر کار بزرگی انجام دادیم و تا قبل از آمدن ویروس همه چیز خوب بود. در ۴۰ روز گذشته چندین مرتبه با مهرداد کریمیان برای برنامه‌ریزی‌های اردوی نیم‌فصل، تمرینات روزانه، مسابقات دوستانه و سایر مواد در ارتباط بودیم. برنامه‌های تمرینی را به او ارائه می‌دادم و مدام به دنبال روزنه‌ای بودم تا پیک این ویروس پایین بیاید و بتوانم خانواده‌ام را راضی کرده و به ایران بیایم ولی متاسفانه این اتفاق نیفتاد. با توجه به سن بالا و مشکلات زمینه‌ای که در خصوص سلامت قلب و عروق وجود دارد حساسیت‌های مراقبتی برای من بالاست. قطعا مانند یک جوان نمی‌توانم با این ویروس کنار بیایم. خواهش می‌کنم تمامی مردم بوشهر شرایط من را درک کنند. قسم می‌خورم جز این، هیچ مسئله دیگری مانع بازگشت من به تیم شاهین بوشهر نشد. کنار این تیم و هوادارانش لحظات زیبایی برایم خلق شد و خاطرات زیبایی از سکو‌ها دارم. در این شرایط کار برای همکارم مهرداد کریمیان بسیار سخت است؛ او تنهاست. قطعاً باید کسانی را برای همکاری به کادرفنی اضافه کنند. امیدوارم باشگاه شاهین بهترین تصمیم را بدای ماندن این تیم در لیگ برتر بگیرد. برای بوشهر، مردمش و باشگاه شاهین بهترین‌ها را آرزوها دارم.»

 

پس از اعلام میشو مبنی بر عدم بازگشت به ایران نام‌هایی برای جایگزینی او به گوش می‌رسد اما به نظر می‌رسد که مهرداد کریمیان محتمل‌ترین گزینه برای هدایت شاهین‌بوشهر در دیدارهای باقیمانده از لیگ نوزدهم باشد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه