همراه ما باشید

کریم باقری: قراردادی با فدراسیون ندارم/ به نبی گفتم باید با پرسپولیس توافق شود

کریم باقری: قراردادی با فدراسیون ندارم/ به نبی گفتم باید با پرسپولیس توافق شود

پیروزی نیوز - کریم باقری: قراردادی با فدراسیون ندارم/ به نبی گفتم باید با پرسپولیس توافق شود

مربی پرسپولیس گفت:من هنوز قراردادی با فدراسیون ندارم و بخاطر درخواست آقای اسکوچیچ قرار بوده در کنار تیم ملی باشم.
به گزارش پرسپولیس نیوز،کریم باقری در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، درباره جلسه امروز خود در فدراسیون فوتبال اظهار کرد: امروز در فدراسیون فوتبال جلسه‌ای با آقای نبی داشتم. ایشان درباره آینده من و برنامه کاری‌ام پرسیدند که من هم گفتم با پرسپولیس قرارداد دارم و مشغول کار هستیم.

او ادامه داد: من هنوز قراردادی با فدراسیون ندارم و بخاطر درخواست آقای اسکوچیچ قرار بوده در کنار تیم ملی باشم اما به فدراسیون هم اعلام کرده‌ام که از آنجا که با پرسپولیس قرارداد دارم، باید ابتدا با باشگاه توافق کنند.

باقری درباره اینکه در برخی رسانه‌ها عنوان شده فدراسیون از شما خواسته بین تیم ملی و پرسپولیس یکی را انتخاب کنید، گفت: متاسفانه بعضی افراد بی‌جهت شایعه درست می‌کنند. اصلا چنین صحبتی از طرف آقای نبی مطرح نشد. فدراسیون از من درباره شرایط حضور در تیم ملی پرسیدند که من هم گفتم چون با باشگاه قرارداد دارم ابتدا باید با پرسپولیس توافق شود.

مربی پرسپولیس در پایان گفت: یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و در اختیار باشگاه هستم. فدراسیون باید با باشگاه مذاکره کند و اگر پرسپولیس اجازه ندهد هم طبعا توافقی در کار نخواهد بود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه