همراه ما باشید

احضار بیرانوند به کمیته انضباطی با یک اعتراف عجیب: برای ما شرط گذاشته‌اند که در لیگ دوم شویم!

احضار بیرانوند به کمیته انضباطی با یک اعتراف عجیب: برای ما شرط گذاشته‌اند که در لیگ دوم شویم!

پیروزی نیوز - احضار بیرانوند به کمیته انضباطی با یک اعتراف عجیب: برای ما شرط گذاشته‌اند که در لیگ دوم شویم!

طبق اعلام باشگاه پرسپولیس علیرضا بیرانوند به کمیته انضباطی این باشگاه دعوت شده تا در خصوص اظهارنظرش پاسخگو باشد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، بعد از اینکه طی روزهای اخیر بازیکنان پرسپولیس با انتشار پست‌هایی نسبت به عملکرد باشگاه اعتراض خود را اعلام کردند و اشخاص تصمیم گیر در این باشگاه را مورد خطاب خود قرار دادند، اکنون علیرضا بیرانوند با توجه به توضیح در اینباره و گفتگویی که داشته به کمیته انضباطی باشگاه دعوت شده است.

بازیکنان پرسپولیس بعد از اینکه پاداش مربوط به پیروزی‌های اخیر خود را از پیش از کرونا تا دیدار با پیکان را دریافت نکرده بودند، در ادامه نسبت به عدم پرداختی مطالبات و آنچه که مسوول قراردادهای باشگاه به آنها ابلاغ کرده بود، واکنش نشان دادند.

موضوعی که علیرضا بیرانوند برخلاف سکوت دیگر بازیکنان در این زمینه که تنها به انتشار پست های اینستاگرامی نسبت به آنها واکنش نشان داده بودند، طی گفتگویی ماجرا را کاملا روشن کرد. دروازه‌بان پرسپولیس که اکنون تحت قرارداد باشگاه انتورپ بلژیک محسوب می‌شود و به همین منظور از روز گذشته در تمرینات این تیم نیز حضور نیافته، در گفتگویی که با همشهری داشته از اتفاقاتی عجیب در این باشگاه پرده برداشته است. او مدعی شده که مسوول امور مالی باشگاه اکنون باعث اعتراض بازیکنان شده است: در باشگاه، طرف در قسمت مالی کار می‌کند و وظیفه‌اش این است که فقط قرارداد‌ها را چک کند و پول بریزد اما در کمال تعجب می‌آید گیر می‌دهد که چه کسی متمم را در قرارداد گذاشته است. هر کسی این متمم را گذاشته بی‌خود کرده و من باید بگویم چه کسی چقدر پول بگیرد و این متمم را به شما نمی‌دهم. جالب اینجاست که به معاون حقوقی ما یعنی ایمان‌وردی نامه زده که تمام متمم بازیکنان را خط بزن! معاون مالی باشگاه به بعضی از بازیکنان گفته که متمم قرارداد حق شما نیست و به شما چیزی نمی‌دهیم‌.

دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس البته در بخش دیگری از افشاگری خود نسبت به اتفاقات این باشگاه مدعی شده: به من و بازیکنان دیگر می‌گویند به شرطی بقیه آپشن‌هایتان را می‌گیرید که در لیگ دوم شوید. حتی به بازیکنان می‌گویند که در استوری اینستاگرام هم حق ندارید تبلیغ کنید.

البته این اظهارنظر علیرضا بیرانوند خیلی زود از سوی باشگاه موردتوجه قرار گرفت و آنها با دعوت از او به کمیته انضباطی خواهان پاسخگویی‌اش در این رابطه شدند. اکنون باید دید دیگر بازیکنان پرسپولیس که پای آنها نیز دراین قضیه گیر است آیا به حمایت از علیرضا بیرانوند خواهند پرداخت و پای مواضع خود خواهند ماند یا نه.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه