همراه ما باشید

پول زیاد نگیرید، مربی تیم ملی شوید!

پول زیاد نگیرید، مربی تیم ملی شوید!

پیروزی نیوز - پول زیاد نگیرید، مربی تیم ملی شوید!

سه بازیکن از نسل تیم رویایی جام جهانی ۹۸ فرانسه قرار است در تیم‌های مختلف ملی مشغول به کار شوند هرچند باید با قرارداد‌های نسبتا پایین کنار بیایند.
به گزارش پرسپولیس نیوز، میزان نوشت: حمید استیلی در حالی قرار است دوباره سرمربی تیم فوتبال امید شود که با این تیم نتیجه نگرفته بود. علیرضا منصوریان هم برای حضور در تیم جوانان تردید‌هایی دارد، اما کریم باقری باید با تیم ملی بزرگسالان به عنوان دستیار دراگان اسکوچیچ قرارداد ببندد.

نکته اینجاست که مبلغ قرارداد‌ها در تیم‌های ملی بعد از ماجرای قرارداد با مارک ویلموتس حسابی پایین است و این سه بازیکن سرشناس فوتبال ایران در جام جهانی ۹۸ فرانسه اگر واقعاً خواهان کار در تیم‌های ملی هستند، باید قید پول‌های آنچنانی را بزنند.

در واقع فدراسیون از این سه مربی درخواست کرده با قرارداد‌های پایین کنار بیایند و کار را دنبال کنند. حالا باید دید طی روز‌های آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

گفتنی است؛ مسئولان باشگاه پرسپولیس معتقدند همکاری باقری با تیم ملی به منزله پایان همکاری با پرسپولیس نیست، اما مدیران فدراسیون معتقدند باقری به شرطی روی نیمکت تیم ملی می‌نشیند که قراردادی با باشگاه پرسپولیس نداشته باشد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه