همراه ما باشید

۱۷بازی و۴۴امتیاز رویایی برای پرسپولیس در لیگ برتر / خسته شدیم از این‌همه رکورد

۱۷بازی و۴۴امتیاز رویایی برای پرسپولیس در لیگ برتر / خسته شدیم از این‌همه رکورد

پیروزی نیوز - ۱۷بازی و۴۴امتیاز رویایی برای پرسپولیس در لیگ برتر / خسته شدیم از این‌همه رکورد

پرسپولیس در ۸ بازی از نیم‌فصل دوم مسابقات فوتبال لیگ برتر هم با ۷برد و یک مساوی فاصله‌ای بعید با سایر تیم‌ها دارد و با شرایط امروز باید گفت که این تیم قهرمانی خود در مسابقات تهران را نه‌تنها با قدرت و اعتبار کامل مسجل کرده است.

مهدی حدادپور- خبرنگار:مسابقات فوتبال لیگ کشور در حالی به هفته ۲۵ خود رسیده است که تیم فوتبال پرسپولیس در این مسابقات روزهای خوبی را سپری می‌کند .

پرسپولیس امروز در حالی بازی ۲۵ خود را برگزار می‌کند که در ۲۳بازی انجام‌ شده‌اش در حال حاضر ۵۳ امتیاز به دست آورده است. پرسپولیس در ۶ هفته اول خود ۳برد و۳ باخت داشت و تنها ۹امتیاز گرفته بود. اگر پرونده ۶ هفته اول مسابقات فوتبال لیگ کشور امسال را کنار بگذاریم باید بگوییم که پرسپولیس در ۱۷بازی خود ۴۴ امتیاز گرفته است یعنی در این دوره رویایی پرسپولیس ۱۴بازی از ۱۷بازی خود را در مسابقات فوتبال لیگ کشور برده و۲بازی مساوی کرده و بالاخره تنها در یک بازی بازنده شده است .

پرسپولیس در ۱۷بازی اخیر خود نتایج ذیل را به دست آورده است .

پرسپولیس ۲ پیکان تهران یک

پرسپولیس۵ شاهین بوشهر صفر

پرسپولیس صفر ماشین‌سازی تبریز صفر

پرسپولیس یک فولاد خوزستان صفر

پرسپولیس صفر نفت مسجدسلیمان یک

پرسپولیس یک نساجی قائمشهر صفر

پرسپولیس ۳ ذوب‌آهن اصفهان صفر

پرسپولیس۲ گل گهر سیرجان یک

پرسپولیس ۲ سایپای تهران صفر

پرسپولیس یک پارس جنوبی جم صفر

پرسپولیس ۲ تراکتورسازی تبریز صفر
پرسپولیس یک نفت آبادان صفر

پرسپولیس ۲ استقلال تهران ۲

پرسپولیس ۳ سپاهان اصفهان صفر

پرسپولیس۳ پدیده شهر خودرو یک

پرسپولیس ۳ پیکان یک

پرسپولیس یک شاهین بوشهر صفر

بر این اساس باید گفت که پرسپولیس در ۱۷ هفته اخیر خود چنانکه گفتیم صاحب ۱۴برد و۲مساوی و یک باخت شده است و در ۱۲ بازی اخیر هم ۱۱ برد و یک مساوی و در ۴بازی اخیر خود هم ۴برد متوالی به دست آورده است. پرسپولیس در ۸ بازی از نیم‌فصل دوم مسابقات فوتبال لیگ برتر هم با ۷برد و یک مساوی فاصله‌ای بعید با سایر تیم‌ها دارد و با شرایط امروز باید گفت که این تیم قهرمانی خود در مسابقات تهران را نه‌تنها با قدرت و اعتبار کامل مسجل کرده است بلکه باید چنانکه دیروز گفتیم تنها و تنها برای قهرمان شدن در مسابقات فوتبال لیگ کشور بجنگد …

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه