همراه ما باشید

تخت گاز در صدر

تخت گاز در صدر

پیروزی نیوز - تخت گاز در صدر

پرسپولیس در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف ماشین سازی رفت.

به گزارش پرسپولیس نیوز، گزارش لحظه به لحظه این بازی به شرح زیر است:

هفته بیست و چهارم فوتبال ایران، جمعه ۱۳۹۹/۴/۲۰

ورزشگاه: بنیان دیزل تبریز

داور:

داور: رضا کرمانشاهی

کمک ها:مهدی عالیقدر و مهدی شفیعی، داور چهارم: امیر عرب براقی

اخطار:شاهین ثاقبی از ماشین سازی

اخراج:شاهین ثاقبی دقیقه ۸۹

ترکیب ماشین سازی:حامد لک، شاهین ثاقبی، بابک مرادی(دقیقه ۵۹ اتابک زارعی)، شاهین توکلی، علی آل کثیر،مسیح زاهدی، سید محمد خرم الحسینی(دقیقه ۵۶ قائم اسلامی خواه)، عزیز معبودی، میلاد نوری، ادواردو دوس سانتوس و محمد قادری/ سرمربی : رضا مهاجری

ترکیب پرسپولیس:بوژیدار رادوشویچ، شجاع خلیل زاده , سید جلال حسینی، بشار رسن، محمد حسین کنعانی زادگان، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، مهدی شیری، سعید حسین پور(دقیقه ۸۱ مهدی عبدی)، علی علیپور(۲+۹۰ امیر روستایی) و سیامک نعمتی/ سرمربی : یحیی گل محمدی

لحظات حساس:

دقیقه ۱۱: مهدی ترابی با حرکتی پا به توپ وارد محوطه جریمه ماشین سازی شد اما تعادل خود را از دست داد و این حرکت ثمری نداشت.

دقیقه ۱۶: سعید حسین پور از پشت محوطه اقدام به شوتزنی کرد اما توپ او در دستان حامد لک قرار گرفت.

دقیقه ۴۴: ارسال مهدی ترابی به درون محوطه جریمه و پاس احمدنوراللهی به حسین پور ، این بازیکن را در موقعیت خوبی قرار داد اما در کنترل توپ و شوتزنی موفق نبود.

دقیقه ۵۰:شوت روی پای نعمتی از پشت محوطه جریمه به شکل خطرناکی زده شد که توپ به تور کنار دروازه ماشین‌سازی اصابت کرد.

دقیقه ۵۷: موقعیت خطرناکی برای پرسپولیس به وجود آمد که شوت نعمتی از داخل محوطه بعد از برخورد به پای معبودی به کرنر رفت.

دقیقه ۶۶: پاس بشار رسن از سمت راست محوطه جریمه ماشین سازی برای سیامک نعمتی موفقیت آمیز نبود و با دفع بازیکنان ماشین سازی توپ دوباره به رسن رسید و این بازیکن با یک ضربه خطرناک موفق به تهدید دروازه لک شد.

دقیقه ۸۸: عیسی آل کثیر که با دو بازیکن پرسپولیس در جدول گلزنان است با ضربه سر درواززه پرسپولیس را تهدید کرد.

دقیقه ۱+۹۰: ضربه مهدی عبدی می رفت تا پرسپولیس را به گل دوم برساند.

شرح گل:

دقیقه ۸۴(ماشین سازی ۰ – ۱ پرسپولیس ): مهدی ترابی از روی نقطه پنالتی توپ را درون دروازه حامد لک جای داد.

شرح بازی:

پرسپولیس در حالی به مصاف ماشین سازی رفت که مانند هفته گذشته تعداد زیادی از بازیکنان خود را در اختیار نداشت. به جز محمد انصاری و اوساگونا، در این بازی محمد نادری، وحید امیری، امید عالیشاه و کمال کامیابی نیا برای بازی امروز غایب بودند. از نکاتی که می توان به آن اشاره کرد حضور سید جلال حسینی در ترکیب اصلی سرخپوشان بود و غلی رغم چند هفته گذشته این مهم رخ داد تا شایعات درباره خداحافظی اجباری این بازیکن با تجربه کاهش پیدا کند.

نیمه نخست این دیدار بازیکنان ماشین سازی بازی خشنی را در پیش گرفتند و بارها با تکل ها و حرکات خطرناک سعی در متوقف کردن بازیکنان سرخپوش داشتند. شاگردان گل محمدی در نیمه نخست  موفق شدند فشار زیادی را به حریف وارد کنند اما این نیمه بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم نیز در حالی ادامه یافت که بازیکنان ماشین سازی تماما به دفاع می پرداختند. اواخر نیمه دوم رضا کرمانشاهی یک ضربه پنالتی به نفع سرخپوشان اعلام کرد و مهدی ترابی ، ستاره این روزهای پرسپولیس بازی را به نتیجه یک بر صفر رساند.

با کسب این پیروزی ۵۶ امتیازی شد و با اختلاف ۱۵ امتیازی با سپاهان صدر جدول را سرخ نگاه داشت.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه