همراه ما باشید

فنونی‌زاده: زنوزی به جای «لُغُزگویی» به تیم‌هایش برسد!

فنونی‌زاده: زنوزی به جای «لُغُزگویی» به تیم‌هایش برسد!

پیروزی نیوز - فنونی‌زاده: زنوزی به جای «لُغُزگویی» به تیم‌هایش برسد!

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است تیم گل‌محمدی در بازی مقابل ماشین‌سازی کارهای ترکیبی خوبی انجام داد و بهتر از دو بازی قبل ظاهر شد.
به گزارش پرسپولیس نیوز، مرتضی فنونی‌زاده درباره پیروزی یک بر صفر تیم پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی تبریز به تسنیم گفت: بچه‌ها نسبت به دو بازی قبلی فوق‌العاده بهتر بازی کردند. مخصوصاً کارهای ترکیبی که پرسپولیس در این بازی انجام داد، مانند همان کارهایی بود که در زمان برانکو انجام می‌داد. بعد از آنهم بچه‌ها خیلی خوب دفاع کردند و اصلاً موقعیتی روی دروازه پرسپولیس خلق نشد.

وی افزود: درست است ماشین‌سازی صلابت نداشت، ولی بچه‌ها خیلی خوب بودند. مخصوصاً حسین‌پور و امین روستایی شاگردان ما بودند و خوشحالم که الان آنها را در تیم بزرگسالان می‌بینم. در خط دفاع هم با وجود کنعانی‌زادگان، شجاع خلیل‌زاده و سیدجلال حسینی خطری روی دروازه پرسپولیس خلق نشد. ماشین‌سازی فقط آمده بود تا یک امتیاز را بگیرد که روی یک حادثه باز هم شکست خورد. البته این نکته را هم بگویم،‌ پرسپولیس با این صلابتی که دارد باید روی کارهای ترکیبی گل بزند، نه روی اوت دستی، ضربات ایستگاهی و پنالتی.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: پرسپولیس از شش بازی باقیمانده خود، شش امتیاز بگیرد قهرمان است. یعنی اگر تمام بازی‌ها را هم مساوی کند بازهم قهرمان است، ولی مطمئن باشید این تیم مانند سال‌های گذشته سه چهار هفته مانده به پایان مسابقات قهرمان خواهد شد.

«به نظر می‌رسد پرسپولیس با وجود پیروزی مقابل ماشین‌سازی بازهم در زدن ضربات آخر با مشکل مواجه بود». وی در واکنش به طرح این موضوع گفت: الان همه حواس‌ها روی علیپور است. او زحمت خودش را می‌کشد و به‌عنوان یک کارگر کارش را انجام می‌دهد، اما باید گل‌محمدی یک نفر را کنار او بگذارد تا کمکش کند. وقتی پرسپولیس با تیم دهم جدول بازی دارد، نباید با یک مهاجم بازی کند. متأسفانه به ندرت هافبک‌ها هم به علیپور اضافه می‌شدند. در صحنه پنالتی هم این بازیکن روی جسارت خودش پنالتی گرفت و شاید اگر بازیکن دیگری بود همین پنالتی را هم نمی‌گرفت.

فنونی‌زاده در ادامه خاطرنشان کرد: پرس پرسپولیسی‌ها در زمین حریف فوق‌العاده بود و مطمئن باشید به غیر از تیم‌های اروپایی هیچ تیم دیگری نمی‌تواند این کار را انجام دهد. بچه‌ها تا دقیقه ۹۵ مثل شیر دویدند. آقای زنوزی هم به جای اینکه در مورد قهرمانی، داوری‌ها و سازمان لیگ صحبت کند دو سه بازیکن زُبده بگیرد تا تیم‌هایش نتیجه بگیرند. یک تیمش در انتهای جدول است و یک تیم دیگر هم پنجم و ششم جدول. او به جای اینکه «لُغُز» بخواند به تیم‌هایش برسد! همه دیدند پرسپولیس با صلابت بازی کرد و برنده هم شد. در مورد ضربه پنالتی هم هیچ‌کدام از اعضای ماشین‌سازی اعتراضی نداشتند.

وی بیان کرد: به تیم خوب یحیی این برد را تبریک می‌گویم. این جسارت را داشتم که در دو بازی قبل با وجود پیروزی بگویم بد بازی کردند، اما دیشب هم بازی را بردند و هم خوب بازی کردند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه