همراه ما باشید

آشوبی: پرسپولیس از چند هفته قبل قهرمان شده بود

آشوبی: پرسپولیس از چند هفته قبل قهرمان شده بود

پیروزی نیوز - آشوبی: پرسپولیس از چند هفته قبل قهرمان شده بود

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به برخی اتهامات علیه این تیم گفت: پرسپولیس از چند هفته قبل قهرمان شده بود و این‌که می‌گویند وزیر ورزش پرسپولیسی است، صحبت‌های بی‌هویتی است که نباید به آن پرداخته شود.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز، فرزاد آشوبی درباره پیروزی شب گذشته پرسپولیس مقابل ماشین سازی و شانس این تیم برای قهرمانی این فصل به ایرنا گفت: پرسپولیس از چند هفته قبل قهرمان شده بود البته این مسئله عجیب نیست، تیمی که سه سال پشت‌سر هم قهرمان می‌شود و ثبات دارد، اصلی‌ترین شانس قهرمانی است.

 

وی ادامه داد: شما وقتی شاکله تیمت را حفظ می‌کنید مسلما شانس اول قهرمانی هستید و این اتفاق عجیب و غریبی نیست. پرسپولیس هم چنین شرایطی دارد ضمن اینکه از نظر فنی هم تیم بسیار خوبی است و شایسته قهرمانی.

 

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد مهدی ترابی در این تیم عنوان کرد: همه بازیکنان خوب هستند اما ترابی واقعا بهترین بازیکن این فصل پرسپولیس بوده و فصل رویایی را سپری کرده است.

 

آشوبی در واکنش به اینکه هواداران، مدیران، بازیکنان و مربیان برخی تیم ها اعتقاد دارند وزیر ورزش پرسپولیسی است و پرسپولیس به خاطر این مسئله قهرمان می‌شود، تاکید کرد: آنهایی که به پرسپولیس نمی‌رسند این حرف‌ها را می‌زنند. شما وقتی از اصول باشگاه‌داری و تیم‌داری رآگاه باشید، نتیجه می‌گیرید.

 

وی ادامه داد: پرسپولیس قهرمان می‌شود چون در این سال‌ها تا ۸۰ درصد از بازیکنانش را حفظ کرده است. در فوتبال تیمی موفق است که بتواند اسکلت خود را حفظ کند. این اشتباه است که شما در انتهای هر فصل چند بازیکن خود را بفروشید یا از دست بدهید. منطقی این است که شاکله اصلی تیم را حفظ کنید و فقط دو یا سه تغییر برای تقویت تیم در نقل و انتقالات انجام بدهید. در این سال‌ها تنها تیمی که این شرایط را داشته پرسپولیس بوده است.

 

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فقط چون بازیکنان پرسپولیس سال‌ها کنار هم بازی کردند این تیم قهرمان می‌شود وگرنه این که می‌گویند وزیر ورزش پرسپولیسی است، صحبت‌های بی‌هویتی است که ارزش ندارد به آن پرداخته شود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه