همراه ما باشید

کمیته انضباطی: جمی‌ها هنوز اعتراضی نکرده‌اند

کمیته انضباطی: جمی‌ها هنوز اعتراضی نکرده‌اند

پیروزی نیوز - کمیته انضباطی: جمی‌ها هنوز اعتراضی نکرده‌اند

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: تاکنون هیچ اعتراضی از سوی باشگاه پارس جنوبی جم مبنی بر اعتراض آنها به حکم بازی آنها مقابل استقلال به دست ما نرسیده است.

به گزارش پرسپولیس نیوز، طبق اعلام سایت رسمی فدراسیون فوتبال، ابوالفضل حسن‌زاده محمدی درباره تکرار دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و نساجی مازندران اظهار داشت: سازمان لیگ فوتبال تایید کرد که تست کرونای بازیکنان فولاد و چند نفر از کادر فنی این تیم مثبت بوده و پس از بررسی متوجه شدیم که دلایل مطروحه دقیق بوده و همین امر باعث شد تا اعضای کمیته انضباطی به این نتیجه برسند که بازی تکرار شود.

وی درباره حکم تکرار دیدار تیم‌های پارس جنوبی جم و استقلال گفت: تاکنون هیچ اعتراضی از سوی باشگاه جم به دست ما نرسیده است. فقط فرمانداری جم اعلام کرده که مبلغ ۸۱ میلیون تومان خسارت عدم برگزاری این دیدار را متحول شده است که در صورت برگزاری مجدد بازی، باید بررسی و اگر خسارتی متوجه ایشان شده باشد، تصمیم گیری می‌شود. همانطور که می‌دانید ۹ بازیکن تیم استقلال تست کرونایشان مثبت بوده و دو نفر از کادرفنی‌شان نیز از لیست خارج شده‌‌اند. ما طبق مقررات انضباطی حکم بر تکرار بازی را اعلام کردیم.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تاکید کرد: براساس آرا کمیته انضباطی، باشگاه‌های پارس جنوبی جم و نساجی مازندران اگر اعتراضی بر حکم دارند، می‌توانند در کمیته استیناف اعتراض‌شان را مطرح کنند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه