همراه ما باشید

چرا بدون رای استیناف زمان برگزاری اعلام شد؟

چرا بدون رای استیناف زمان برگزاری اعلام شد؟

پیروزی نیوز - چرا بدون رای استیناف زمان برگزاری اعلام شد؟

اعتراض پارس جنوبی به زمان بازی با استقلال: چرا بدون رای استیناف زمان برگزاری اعلام شد؟

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ در خصوص برگزاری بازی‌های معوقه هفته بیست و سوم را شبهه برانگیز خواند.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز، سازمان لیگ فوتبال ایران امروز زمان برگزاری دو بازی معوقه هفته بیست و سوم لیگ برتر را اعلام کرد که این موضوع مورد اعتراض باشگاه پارس جنوبی جم قرار گرفت.

 

طبق برنامه تعیین شده دیدار تیم‌های پارس جنوبی و استقلال تهران ساعت ۲۰:۳۰ روز ششم مرداد، در ورزشگاه تختی جم آغاز می‌شود اما مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم این اقدام سازمان لیگ را شبهه برانگیز می‌داند.

 

بهرام رضائیان در مورد تاریخ اعلام شده توسط سازمان لیگ برای برگزای بازی معوقه پارس‌جنوبی مقابل استقلال به خبرنگار ورزشی فارس گفت: ما به این برنامه سازمان لیگ اعتراض داریم. چرا بدون رای کمیته استیناف زمان برگزاری بازی را اعلام کرده‌اند؟ این کارشان شک و شبهه دارد و شاید واقعا از چیزی مطلع هستند.

 

رضائیان گفت: من با سهیل مهدی صحبت کردم و او اعلام کرد بازی در صورتی برگزار می‌شود که رای کمیته استیناف به نفع استقلال و فولاد صادر شود. دو روز دیگر به زمان برگزاری جلسه کمیته استیناف برای رسیدگی به پرونده این دو بازی (پارس جنوبی-استقلال و نساجی-فولاد) باقی مانده اما نمی‌دانم چرا پیش‌دستی کرده‌اند و زمان برگزاری بازی اعلام شده است.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه