همراه ما باشید

کرمانی‌مقدم: پرسپولیس فقط به موفقیت در لیگ قهرمانان فکر کند

کرمانی‌مقدم: پرسپولیس فقط به موفقیت در لیگ قهرمانان فکر کند

پیروزی نیوز - کرمانی‌مقدم: پرسپولیس فقط به موفقیت در لیگ قهرمانان فکر کند

پوکر قهرمانی با مربی ایرانی، شیرینی‌اش چند برابر استکرمانی‌مقدم: پرسپولیس فقط به موفقیت در لیگ قهرمانان فکر کند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: پرسپولیس خیالش بابت قهرمانی در لیگ راحت است و از حالا دیگر باید به فکر موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا باشد.

 

به گزارش پرسپولس نیوز، مرتضی کرمانی‌مقدم با اشاره به برتری یک بر صفر پرسپولیس برابر فولاد در هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال گفت: بازی خوبی را از پرسپولیس شاهد بودیم و این تیم توانست با ارائه عملکردی خوب و منطقی ۳ امتیاز بازی را کسب و قهرمانی خود را به نوعی قطعی کند.

 

وی افزود: از دید من روحیه جنگندگی بازیکنان پرسپولیس عامل اصلی این موفقیت‌ها است. بازیکنان جاه طلب هستند و این عطش آنها برای قهرمانی قابل ستایش است. همین روحیه بالا موجب شده تا آنها چند سال بر بام فوتبال ایران بایستند و این قهرمانی‌های متوالی را کسب کنند.

 

مهاجم سال‌های نه چندان دور پرسپولیس در مورد اینکه به نظر می‌رسد پرسپولیس همچنان از آمادگی کامل به دور است، گفت: طبیعی است که لیگ چند ماه تعطیل بود. از طرفی هدف اصیل کادرفنی قطعی کردن قهرمانی بود که تیم گل‌محمدی به آن رسید.

 

کرمانی مقدم افزود: قهرمانی در این فصل چهارمین قهرمانی متوالی پرسپولیس بود و این موضوع از شیرینی خاصی برخوردار است. از طرفی به این خاطر که این قهرمانی با یک مربی ایرانی بدست آمد شیرینی‌اش چند برابر بود. برانکو روحیه قهرمانی را به بازیکنان تلقین کرده و اگر این تیم حفظ شود تا سالیان سال در ایران تیمی به پرسپولیس نخواهد رسید. این تیم در چند سال اخیر در فوتبال ایران بی رقیب بوده و هنوز هم کیفیت این تیم از سایر تیم‌ها بالاتر است. امیدوارم که این قهرمانی‌ها همچنان ادامه داشته باشد.

 

کرمانی مقدم بیان کرد: از الان به بعد بهتر است گل‌محمدی از لیگ بهترین استفاده را کند و تیمش را با استفاده از این دیدارها برای موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا آماده کند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه