همراه ما باشید

رسول‌پناه: هیچ بازیکنی قرار نیست از جمع ما جدا شود

رسول‌پناه: هیچ بازیکنی قرار نیست از جمع ما جدا شود

پیروزی نیوز - رسول‌پناه: هیچ بازیکنی قرار نیست از جمع ما جدا شود

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: مقابل فولاد در نیمه دوم بازی متفاوتی انجام دادیم و با این پیروزی گام بلندی به سوی قهرمانی برداشتیم.
به گزارش پرسپولیس نیوز، مهدی رسول‌پناه در گفت‌و‌گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، درباره پیروزی شب گذشته سرخپوشان مقابل فولاد و نزدیک شدن به کسب عنوان قهرمانی اظهارداشت: شب گذشته بازی تیم را از نزدیک دیدم و از نمایش پرسپولیس لذت بردم. فکر می‌کنم تیم در نیمه دوم بازی متفاوتی انجام داد و خوشبختانه با این سه امتیاز گام بلندی به سوی قهرمانی برداشت.

وی ادامه داد: بعد از بازی به رختکن رفتیم و چند دقیقه‌ای در جشن بازیکنان حضور داشتم. از بازیکنان و کادر فنی تشکر کردم که با تلاش و زحمت زیاد باعث خوشحالی هواداران شدند و به کل اعضای تیم و کادر فنی هم تبریک گفتم.

رسول پناه گفت: این باعث افتخار است که پرسپولیس در آستانه کسب چهارمین قهرمانی متوالی است و ما همیشه قدردان این بازیکنان و همچنین کادر فنی خواهیم بود. از  گل‌محمدی ممنونم که از وقتی آمده بهترین نتایج را با پرسپولیس گرفته؛ مطمئنا برنامه ما حفظ اسکلت این تیم برای فصل بعد است و فعلا هم به غیر از علیرضا بیرانوند عزیز که لژیونر شد، هیچ بازیکن دیگری قرار نیست جدا شود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه