همراه ما باشید

حلالی: پرسپولیس به خاطر ساختار تیمی خوب قهرمان می‌شود نه مدیریت قوی

حلالی: پرسپولیس به خاطر ساختار تیمی خوب قهرمان می‌شود نه مدیریت قوی

پیروزی نیوز - حلالی: پرسپولیس به خاطر ساختار تیمی خوب قهرمان می‌شود نه مدیریت قوی

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره علت قهرمانی های این تیم نظر جالبی دارد و این موضوع را ناشی از ساختار خوب تیمی می‌داند.

به گزارش پرسپولیس نیوز،‌ اسماعیل حلالی درباره پیروزی پرسپولیس مقابل فولاد در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر به ایرنا گفت: بازی دو نیمه متفاوت برای پرسپولیس داشت. نیمه اول پرسپولیس اصلا تیم همیشگی نبود و نمی دانم چه اتفاقی رخ داده بود، هیچ چیز خاصی در نیمه اول از پرسپولیس ندیدم اما در نیمه دوم شرایط کاملا فرق کرد.

وی ادامه داد: باتجربه‌ای که گل محمدی و بازیکنان پرسپولیس داشتند، در نیمه دوم بازی در اختیار پرسپولیس قرار گرفت و در نهایت یک گل زیبا هم به ثمر رسید تا سه امتیاز مهم را سرخپوشان کسب کنند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره پیروزی‌های اقتصادی این تیم در چند بازی گذشته عنوان کرد: در این شرایط این بردهای اقتصادی خوب است. مربی نمی‌خواهد بازیکن آسیب ببیند و تمرینات در شرایط کرونایی هم آن‌طور که باید و شاید خوب نیست. فعلا همین که پرسپولیس سه امتیاز را بگیرد و قهرمان بشود، کافی است.

حلالی درباره این که آیا پرسپولیس شایسته کسب و قهرمانی این فصل بوده است، گفت: به طور حتم پرسپولیس شایسته قهرمانی بوده است. تیمی که اسکلتش حفظ شود، باید هر سال قهرمان شود. ساختاری که برانکو تعریف کرد، در کنار حفظ اسکلت و جذب بازیکنان خوب، پازلی را چید که در نهایت به قهرمانی منجر می‌شود. این نشان می‌دهد که پرسپولیسی‌ها در زمین کارشان را درست انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: با وجود اینکه پرسپولیس در یکی دو سال گذشته از نظر مدیریتی وضعیت بدی داشته و به طور عملی مدیریت کاری انجام نداده اما چون ساختار تیم درست بوده قهرمان شده است. در یکی دو سال نه تنها مدیریت کاری برای تیم نکرده بلکه پای بازیکن را هم می‌گیرد، اما چون ساختار تیمی درست است، قهرمان می شویم.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: یکی دیگر از دلایلی که باعث شده پرسپولیس چهار سال پیاپی قهرمان شود ساختار بد دیگر تیم‌های مدعی است. شما می‌بینید که سپاهان، تراکتور و استقلال در این سال‌ها هزینه زیاد کردند اما چون ساختار درستی نداشتند، به جایی نرسیدند.

حلالی تاکید کرد: سال آخری که برانکو سرمربی پرسپولیس بود، مشاهده کردید که چیزی به نام مدیریت نداشتیم. مشکلات زیاد بود حتی در چند بازی آخر هم خوب نتیجه نگرفتیم اما چون تیم‌های مدعی هم خوب نتیجه نگرفتند، پرسپولیس قهرمان شد. الان شرایط طوری است که وضعیت رقبا از نظر مدیریت و شکل تیمی از پرسپولیس بدتر است و به این دلیل پرسپولیس قهرمان می‌شود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه